Як відрегулювати доводчик.

В автомобілі «нашого часу» має бути все на вищому рівні. Зокрема для цього були розроблені авто доводчики дверей, за допомогою яких двері вашого автомобіля закривається без яких або зусиль.
Інструкція
1
Існують різні конструкції автомобільних доводчиків. Найпоширеніші - електричні. Вони встановлюються замість стандартних газових упорів, хоча й виглядають практично одінаково.Каждий варіант доводчика оснащений автоматичним запобіжником. Він не дасть закрити двері до кінця, якщо раптом в проріз потрапила ваша рука або відносно великий предмет.
2
Поки автомобільний доводчик не входить в стандартний пакет комплектації автомобілів, а пропонується як додаткова опція.
3
«Закривання» і «доведення» контролюються двома роздільними гвинтами регулювання скорості.Установіте швидкість «закривання», а потім швидкість «доведення» за допомогою регулювальних вінтов.Следіте за тим, щоб не відбулася розгерметизація доводчика, що не викручуйте гвинти регулювання повністю.
4
Відрегулюйте швидкість «закривання» поворотом гвинта. Здійснюйте поворот гвинта регулювання за годинниковою стрілкою, це дозволить зменшити швидкість, поворот проти годинникової стрілки - збільшить швидкість.
5
Відрегулюйте швидкість «доведення» поворотом вінта.Поворачівайте гвинт регулювання за годинниковою стрілкою, це сприяє зменшенню швидкості, поворот проти годинникової стрілки - збільшить швидкість.
Зверніть увагу
Для кожного виду авто є конструктивно більш підходящий варіант доводчика. При виборі проконсультуйтеся з майстром, і підберіть найбільш підходящий варіант, щоб в майбутньому не виникало проблем в його функціональності.