Як уберегти свій зір.

Ми дуже часто напружуємо наші очі. Телевізор, читання книг при штучному світлі і комп'ютер грубо і безцеремонно впливають на органи нашого зору. І часом ми навіть не замислюємося про те, що наше зір потрібно берегти.
Інструкція
1
Коли у вас з'являться перші проблеми з очима, поставтеся до них серйозно, встановіть причини нездужання. До них часто відносяться сльозливість, сухість, свербіж, стомлюваність, запалення, паління, підвищена чутливість до світла. Можливі також болі в шиї, спині, плечах, втому і нервове виснаження, якщо вчасно не усунути ці нездужання, то ваше зір може ослабнути. Найбільшим винуватцем втоми наших очей все частіше є комп'ютер. Адже монітор складається з маленьких точок, які яскраво світяться. А це робить картинку не природною. В наш час вже доведено, що коли ви працюєте за екраном монітора, то менше моргаєте, тільки 1-2 рази на хвилину. А при нормальному зорі ви моргаєте близько 20-25 разів на хвилину. Аби уберегти своє зір , ви можете допомогти своїм очам.
2
Для початку можна виконувати протягом дня прості вправи для очей.- постарайтеся якомога міцніше заплющити очі на кілька секунд, а потім різко і широко їх відкрити (повторіть 4-5 разів) .- близько 30 секунд швидко поморгайте, а потім стільки ж часу дивіться прямо перед собою (повторіть 3-4 рази) .- закрийте очі і подивіться вниз - вгору (повторіть 8-9 разів) .- закрийте очі і обертайте по колу очними яблуками вправо - вгору - вліво - вниз ( повторіть 4-5 разів) .- одну хвилинку помасажуйте закриті повіки круговими рухами пальців.
3
А що б закріпити ефект зробіть освіжаючий компрес для очей. Багато часу це не займе, а очі відпочинуть і не будуть вас турбувати. Можна взяти сиру картоплю, зрізати кілька тонких скибочок і покласти на закриті повіки. Розслабтеся. І через п'ять хвилин зніміть компрес. Або зробіть компрес з чайної заварки.
Корисна порада
А найкраще, проводите більше часу якнайдалі від комп'ютера і телевізора. Бережіть свої очі.