Як зробити ворота гаражні ?

Улюблений автомобіль прийнято захищати всіма доступними способами. І перш за все, необхідно захищати те місце, де він зберігається вночі або в той час, коли не експлуатується. Коротше кажучи, гараж.
Інструкція
1
Від гаражних воріт потрібно міцність для захисту від «непрошених» гостей, від злодіїв, стійкість до змін погоди, щоб можна було ними користуватися і влітку і взимку, тепло та гідроізоляція для підтримки мікроклімату в гаражі, простота використання, щоб мати можливість їх використання в будь-який час доби, мати захист від злому, мати привабливий вигляд.
2
В сучасних гаражах ставляться найрізноманітніші дверні конструкції. Це можуть бути розпашні гаражні ворота , розсувні, підйомно-поворотні, секційні, що складаються. В умовах приватного житлового будівництва використовуються різні конструкції автоматичних гаражних воріт, іноді з дистанційним управлінням.
3
Найпростішою і тому найпоширенішою конструкцією гаражних воріт є механічні розпашні гаражні ворота . Їх виготовлення вимагає вміння користуватися болгаркою, зварювальним апаратом, рулеткою і складається з декількох етапів.
4
Виготовлення рами воріт. Ретельно виміряйте ширину і висоту майбутніх воріт. Відміряйте і відріжте від сталевого куточка 65х65 мм відповідні розмірам заготовки і розкладіть їх на плоскій поверхні в потрібному порядку. Сформуйте раму строго за рівнем і косинцю, акуратно зваріть всі її частини. Зашліфуйте зварювальні шви.
5
Виготовлення каркаса воріт. Він потрібен для двох стулок майбутніх воріт. Заготовки з металевого профілю 60х20 мм помістіть в раму і зваріть, залишивши невеликий зазор для вільного руху стулок.
6
Обшивка воріт. Спочатку виріжте необхідні полотна з оцинкованого заліза товщиною 2-3 мм, маючи на увазі необхідність нахлеста 2-3 см правої стулки на ліву. Приварите їх до каркаса, починаючи знизу. Зміцніть стулки металевим поясом на висоті 1 м.
7
Приварите петлі, засув. Прогрунтуйте ворота і двічі їх пофарбуйте фарбою для металу.