Як налаштувати годинник наручні. Налаштування наручного годинника.

«Без годин, як без рук» - нарікають деякі. І хоча ми постійно носимо з собою мобільні телефони, на яких завжди можна підглянути час, багато хто не може обійтися без годинника. І як же налаштувати наші наручні годинник?
Інструкція
1
У механічних годинниках і донині діє той же механізм - коліщатко, яким ми переводимо час.
2
Потягніть коліщатко на себе до легкого клацання. Не застосовуйте силу, все робіть акуратно.
3
Вращая коліщатко, виставте точний час.
4
Заженіть коліщатко назад у паз, легко натиснувши на нього. Чи не сместите стрілки.
5
При необхідності заведіть годинниковий механізм. Для цього швидко і акуратно покрутіть все той же коліщатко у бою боку, при цьому витягати його з паза не потрібно. Зверніть увагу на те, що заводити потрібно не до повної розтяжки пружини, достатньо 6 - 8 неповних оборотів.
6
Виробники електронних годинників люблять підійти до справи з фантазією. Купуючи такий годинник, зверніть увагу, щоб інструкція була російською мовою, інакше всі ці корисні і цікаві кнопочки можуть стати марними.
7
У звичайних електронних годин стандартно дві кнопки: кнопка виклику меню і кнопка зміни стану. Натисніть одну кнопку - починає блимати число, що виражає годинник. Другий кнопкою збільшуйте/зменшуйте це значення.
8
Далі знову натискаючи першу кнопку, повинні заблимати хвилини. Їх значення зміните так само як значення годин.
9
Якщо на ваших годинах кнопок більше, скористайтеся інструкцією. Але швидше за все, дві з них будуть для виклику меню і зміни значення, а решта, наприклад, для виклику числа, місяця та року (які можна теж змінити), для запуску секундоміра і прочее.Опять ж, якщо на руках є інструкція, ви зможете налаштувати всі доступні опції.
10
Набагато простіше в цьому питанні людям, які носять годинник на руці просто для краси. Запитавши у них, котра година, не дивуйтеся, якщо вони почнуть копатися в сумці в пошуку мобільного телефону.
Зверніть увагу
Mode - перемикає в секундомір - потім в будильник ... ... в режимі будильника Start - додає одиницю до лічильника, Reset - перемикає лічильники між годинами - хвилинами ... Mode - знову повертає в режим годин .. .
Корисна порада
Дата налаштовується аналогічно часу, а секундомір найчастіше в настройках не потребує. Існують електронні годинники, які мають цілий ряд додаткових функцій. Для того щоб визначитися з ними, необхідно спочатку розібратися, як налаштувати дату на годиннику і час а потім вже розбиратися з рештою функцій.