Як написати зміст.

Якщо ви вирішили зареєструвати власний сайт вам буде потрібно компанія-розробник (далі - Виконавець). Але, перш ніж звертати до Виконавця за допомогою, постарайтеся самостійно обміркувати - що ви хочете отримати від свого ресурсу. Відповідно, від його завдань буде залежати і технічне виконання, і зовнішній вигляд. Ось декілька порад на тему, як можна написати технічне завдання до вашого сайту, а простіше кажучи - написати його зміст .
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно обміркувати тематичне спрямування ресурсу, його сервіси, призначення і функції.
Інструкція
1
Перший і дуже важливий пункт - цілі вашого сайту. Не шкодуйте часу на його обдумування. Ви повинні самі чітко уявляти, чого хочете від свого сайту і також чітко описати його мети Виконавцю. Чим зрозуміліше і повніше ви опишете зміст цього пункту, тим більше можливостей у Виконавця зробити його більш працездатним і повною мірою виконує всі ваші побажання.
2
Далі - цільова аудиторія. Детально опишіть в цьому пункті аудиторію, яку ви хочете бачити на своєму сайті: вік, освіта, платоспроможність. Наприклад, якщо ви відкриваєте інтернет-магазин молодіжного одягу - вашої цільової аудиторією буде молодь, а якщо ви збираєтеся продавати колекційні вина - відповідно, і аудиторія буде старше за віком і більш забезпеченою. Аудиторія впливає на дизайн сайту і вибір спеціальних сервісів.
3
Наступний пункт утримання - функціональні вимоги. Вимоги діляться на функціональні і не функціональні (спеціальні). Щоб Виконавець міг повніше і точніше виконати завдання - функціональні вимоги корисніше описати на конкретних прикладах. Що стосується спеціальних вимог - це можуть бути додаткові сервіси, підписки, можливість проведення, наприклад, конкурсів серед відвідувачів або інші інтерактивні фішки.
4
Стандарти. Що стосується цього пункту - якщо ви має уявлення про програмування, перерахуйте ті стандарти, які повинні бути присутніми в технічній структурі вашого сайту. Якщо ж ні - проконсультуйтеся з фахівцем.
5
Системні вимоги. В цьому пункті потрібно перерахувати вимоги до операційних систем, пам'яті, сюди ж увійдуть і відомості про відмовостійкості сайту.
6
Продуктивність і відвідуваність. В цьому пункті опишіть, скільки користувачів може працювати на сайті в один і той же час, або в певний відрізок часу. Також вкажіть за допомогою якого інструменту ви хочете визначати продуктивність ресурсу.
7
Безпека - дуже важливий пункт утримання. Опишіть необхідні способи шифрування даних, їх передачі та зберігання.
8
Інтерфейс. Розпишіть елементи користувальницького інтерфейсу і способи їх відображення.
9
На цьому написання змісту вашого сайту практично завершено - основне зміст вашого сайту ви написали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VhL-vPtKbdE
Зверніть увагу
Зміст технічного опису вашого сайту має бути дуже докладним. Інакше це буде не план - а просто виклад ідеї в загальних рисах.
Корисна порада
До початку роботи з Виконавцем домовтеся з ним про термінологію - інакше може виявитися, що одним словом ви називали різні речі. А це не тільки спричиняє тимчасові втрати, але і може нашкодити роботі над сайтом.