Як розвести метеликів.

Метелики - прекраснейшие створення, розбурхують уяву людей своїми легкістю і красою. Про них складали вірші, їх малювали на гравюрах, їм приписували володіння магією. Бажати роздобути красу для себе - одна з властивостей людської природи. Тому, давайте подивимося, як же самому розвести метеликів .
Вам знадобиться
  • Контейнери, кормові рослини, яйця метелики.
Інструкція
1
Для початку необхідно добути яйця метеликів . Звичайно, можна озброїтися підручником з ентомології і ретельно досліджувати ваш садову ділянку, але метелики яйця ховають дуже добре. Або ви можете зловити метелика в сачок, поселити її у себе вдома і почекати, поки вона відкладе яйця.
2
Після того, як ви зловили метелика, необхідно посадити її в добре освітлений контейнер з гілочками кормового рослини. Щоб дізнатися, яке рослина є кормовим для цього виду метелики, зверніться до того ж підручника з ентомології. Саме на кормову рослину і відкладе яйця ваша полонянка.
3
Коли з яєць вилупляться маленькі гусениці, пересадите їх в інший контейнер разом з кормовим рослиною. Вентиляційні отвори проробляти не потрібно, так як гусениці від нестачі вологи можуть просто висохнути. З цієї ж причини не варто вибирати для них занадто великий контейнер. Покладіть на дно фільтрувальну папір, і вона буде витягати надлишкову вологу.
4
Після того, як гусениці підросли, їх пересаджують в просторий контейнер. Поставте гілки кормової рослини в банку і замотайте ту поліетиленом, щоб гусениці не потрапляли у воду - вони тонуть практично моментально. Також варто опустити пару гілок на дно контейнера, щоб впали гусениці змогли забратися по ним наверх.
5
Перед окукливанием гусениці перестають їсти і починають неспокійною поводитися. Якщо у вас гусениці денний метелики, подбайте про те, щоб в контейнері було достатньо гілок, на яких розмістяться лялечки. Нічні метелики окукліваются в землі, так що, якщо у вас вони, насипте на дно контейнера шар ґрунту. І чекайте дива.