Як відновити стертий файл.

У житті будь володаря ПК хоч раз, але відбувалася втрата потрібних файлів . Один необережний рух мишкою і потрібні файли зникли. Прикро, але, на щастя, поправити ситуацію цілком можливо. Відновити стерті файли можна за допомогою спеціальної програми.
Вам знадобиться
  • Для того щоб відновити стерті файли вам буде потрібно безкоштовна програма Recuva.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій ПК безкоштовну вільно поширювану утиліту Recuva. Ця програма дуже проста у використанні і ви цілком зможете її встановити своїми силами, не залучаючи фахівця.
2
Після установки і запуску у вас на моніторі з'явиться вікно Помічника програми. Закрийте це вікно - інтерфейс утиліти настільки доброзичливий і інтуїтивно зрозумілий, що ви спокійно встановіть її до себе на ПК.
3
У новому вікні програми виберіть російську мову (або той, який вам потрібний) по ланцюжку Options - Language - Russian. Якщо ж з якоїсь причини у вас виникнуть труднощі з перекладом деяких слів - скористайтеся комп'ютерним перекладачем. Отже, ви визначилися з робочою мовою програми.
4
Виберіть диск, на якому раніше знаходилися файли, які ви необережно видалили і натисніть на опцію «Аналіз».
5
Ви побачите перелік файлів , поряд з кожним з них буде стояти гурток певного кольору. Якщо поруч з файлом знаходиться зелений кружок - файл можна відновити, якщо жовтий - можливо відновити частково, червоний - відновити неможливо.
6
Позначте стерті файли, які вам потрібно «повернути до життя», виділіть їх галочкою і клацніть по кнопці «Відновити». Через пару хвилин процес відновлення стертих файлів буде закінчений.
Зверніть увагу
Утиліта Recuva може не тільки відновлювати стерті файли, але і витирати їх остаточно. Для цього потрібно кілька разів провести процедуру витирання.
Корисна порада
Не забувайте хоча б час від часу робити резервне копіювання. Так, програма Recuva вам допоможе, але навіть її можливості не безмежні.