Як одягнутися недорого.

У жінок є дві проблеми - нічого носити і нікуди класти. Насправді, є ще одна - постійний брак грошей. Вчимося одягатися стильно і недорого.
Інструкція
1
Стиль vs МодаГлавное, що ви повинні запам'ятати - мода не головне, головне стиль. Не женіться за кожною модною новинкою, особливо якщо вона вам не підходить, і ви заощадите масу грошей і місце в шафі. Ви повинні виробити свій індивідуальний стиль в одязі. Якщо ви виберіть класику, вб'єте двох зайців: завжди будете в моді, за рахунок того, що цей стиль не застаріває і знову ж, заощадите гроші, оскільки в класичній сукні або костюмі можна прийти, як кажуть, і в бенкет і в світ.
2
База і дополненіе.В основі вашого гардеробу має бути кілька базових речей. Класичне маленьке чорне плаття, брюки, чи не застаріваюча спідниця-олівець, добре скроєний жакет, трикотажні кофти. Ці речі повинні поєднуватися один з одним. Все інше - це лише доповнення вашого образу. Не забудьте про аксесуари. Завдяки їм, ви можете змінити свій образ до невпізнання, висловити свій неповторний стиль, передати настрій. Сумки, взуття, окуляри, брошки, шарфи і палантини - все це не так вже й дорого.
3
Де взяти? «Ми занадто бідні, щоб купувати дешеві речі» - говорить народна мудрість. Дешеві речі з неякісних матеріалів швидко приходять в непридатність, їх доводиться викидати і купувати нові - яка ж це економія? Сучасні магазини дозволяють нам знайти вихід із цієї сітуаціі.Распродажі.Во багатьох магазинах бувають сезонні розпродажі. Як правило вони припадають на серпень і січень. Тут можна придбати вподобані речі зі знижкою від 30% до 70%. Єдина небезпека - може не виявитися потрібного размера.Дісконт центри.Коллекціі минулих років зазвичай розпродають в дисконт центрах. Тут можна знайти унікальні бренди за ціною одягу з речового ринку. Чудовий спосіб красиво і стильно одеться.Інтернет - магазіни.Ізвестно, що на просторах нашої неосяжної батьківщини хороші речі коштують дорого, тому що везуться здалеку і продаються на дорогих орендованих площах. Витрат на оптову транспортування і магазинну націнку можна уникнути, якщо замовляти речі на іноземних сайтах. Чекати доставки зовсім не довго, зате ви заощадите до 50% від вартості речі. Небезпека - чи не збіг размерного ряда.Секонд хенди.Современний секонд хенд разюче відрізняється від секонд хенду часів перебудови і більше нагадує звичайний сток-центр. Тут можна знайти унікальні речі, як дизайнерські, так і хенд мейд, що допоможе підкреслити вашу індивідуальність і обійдеться це зовсім не дорого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PH_uhSYdhOk