Як виставити кут випередження.

Неправильно виставлений кут випередження запалювання веде до неповного згоряння паливо-повітряної суміші, що надходить в циліндри двигуна. Це відбивається на експлуатаційному витраті палива, в бік його збільшення. Вдобавок, залишки палива змивають мастило зі стінок циліндра, збільшуючи інтенсивність зносу поршневої групи. Зокрема, і, скорочуючи моторесурс двигуна в цілому.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Щоб перевірити точність установки кута випередження запалювання, необхідно під час руху автомобіля по рівному ділянці дороги зі швидкістю 40 км/год різко натиснути педаль акселератора. Після скоєння зазначеного дії, з боку моторного відсіку повинен з'явитися характерний детонаційний стукіт, який припиняється в момент розвитку машиною швидкості, рівний 60 км/год. У тих випадках, коли все відбувається саме так, то кут випередження запалювання виставлений правильно.
2
Але, якщо детонація в двигуні не припинилася, і продовжується після набору автомобілем швидкості вище 60 км/год, то даний фактор вказує на те, що встановлено «раннє» зажіганіе.С метою коригування моменту запалювання необхідно зупинити автомобіль і заглушити двигун. Піднявши капот, і, відпустивши гайку кріплення переривника-розподільника, проверніть «трамблер» проти ходу годинникової стрілки на 1-2 мм, після чого затягніть гайку його кріплення.
3
Не виключена ймовірність того, що детонаційний стукіт двигуна припиниться до того моменту, коли машини досягне шестідесятікілометровой швидкості. В даному випадку, кут випередження запалювання встановлений з деяким запізненням. Коригування здійснюється за аналогічною схемою, зазначеної вище, з тією лише різницею, що переривник-розподільник провертається навколо своєї осі по ходу годин - на 1-2 мм.
4
Після однієї або декількох зупинок у дорозі, здійснюється найбільш точна установка кута випередження запалювання.