Як розкрити пори.

Щоб шкіра обличчя залишалася сяючою і свіжою - її регулярно слід очищати. Не всі проводять чистку обличчя в салоні. Деякі вважають за краще виконувати процедуру будинку. Чистка проводиться в кілька етапів, найважливішим з яких є етап розкриття пір. Тільки якщо пори розкриті - можна якісно видалити глибокі забруднення, позбутися камедонів.
Вам знадобиться
  • - каструля з водою;
  • - великий рушник;
  • - ефірні масла або сухі ромашка і календула.
Інструкція
1
Для того щоб розкрити пори , потрібно розпарити обличчя. Розпарювання можна проводити за допомогою спеціального апарата - парової ванни. Якщо такого в наявність немає, то варто згадати всім з дитинства знайому практику, звану «дихати над картоплею». Отже, візьміть каструлю, налийте в неї на третину води і поставте на вогонь. Поки вода закипає - займіться приготуваннями до паровій бані для обличчя.
2
Щоб зробити процедуру більш цілющою - необхідно додати в киплячу воду трави (ромашка, календула) або ефірні масла (4-5 крапель).
3
Після того, як вода закипіла, інгредієнти додані, а над каструлею піднімається ароматний пар - вимкніть вогонь. Накрийте голову рушником, пледом, покривалом, нахиліться над каструлею так, щоб пара не обпікав обличчя, але в той же час не «тікав» назовні.
4
Постарайтеся розслабитися і отримати задоволення від цілющого ароматного вологого повітря, бережно котрий розкриває кожну вашу пору і звільняє шкіру обличчя від пробок і забруднень. Тривалість сеансу - не більше 5-7 хвилин.
Зверніть увагу
Проводити глибоку чистку обличчя слід не частіше 1 разу на 1-2 місяці.
Корисна порада
У паровій ванні, спеціально призначеної для процедури розпарювання, також передбачено використання цілющих трав і ефірних масел. Для парових ванночок ідеально підходять аромамасла з обеззараживающими, знімають запалення властивостями. До них відносяться масла хвойних, масло чайного дерева.