Як розпланувати свій час.

Чому одні люди встигають все і на роботі, і вдома, і на рідних у них є час , і на самих себе, а інші, скільки не стараються, все одно нічого не встигають? Все тому, що потрібно вміти правильно розпланувати своє час , що дозволить не витрачати його даремно.
Інструкція
1
Якщо ви хочете добитися успіху в житті, пам'ятайте: немає нічого ціннішого часу, тому його потрібно берегти і не витрачати на дрібниці. А для цього необхідно скласти і точно слідувати чіткому розпорядку дня. Нехай це звучить не дуже заманливо, але зате цей метод діє.
2
Ежедневник. Першим ділом придбайте щоденник, в який ви будете заносити всі справи по мірі їх виникнення. Тепер він ваш вірний помічник в питанні часу, який допоможе нічого не забути і все встигнути.
3
План на день. Щовечора перед сном, переглянувши записи на майбутній тиждень, складіть докладний план на завтрашній день. Він повинен включати все: у скільки вам потрібно прокинутися, скільки часу ви витрачаєте на збори, сніданок, дорогу на роботу і так до кінця дня. Точно дотримуйтесь даний план, винятком може бути лише екстрена ситуація.
4
Терміновість і важливість справ. Коли список справ складено, поділіть його на: «терміново і важливо», «терміново і не важливо", "не терміново і не важливо». На початку виконуйте справи з першої групи, а справи з останньої залишайте на самий кінець.
5
Спочатку найскладніше. Якщо протягом дня вам належить одне велике складна справа і багато простих, то спочатку виконайте найскладніше, оскільки потім можуть виникнути різні обставини, які завадять його зробити, або ж у вас просто не вистачить часу.
6
Ні хвилини даремно. Час, який ви проводите в маршрутках, в пробках, в очікуванні зустрічі, витратьте на те, щоб більш точно розпланувати своє час , скорегувати план.
7
Не нехтуйте відпочинком. Людина не залізний і його сили обмежені, тому обов'язково в своєму плані знайдіть місце для відпочинку.
8
Умійте сказати: «Ні». Протягом дня вас природно будуть відволікати люди з різними проханнями та запитаннями. Найчастіше подібні ситуації просто віднімають час , але не помагають, тому навчитеся говорити: «Ні» і уникати непотрібних розмов.
9
Але пам'ятайте, що успіх і кар'єра це, звичайно, добре, але не варто забувати про себе, тому хоча б один день на тижні виділяйте тільки для відпочинку, рідних і друзів.