Як розвести фурацилін для полоскання. Фурацилин при ангіні.

Розчин фурациліну, що володіє антибактеріальною дією, досить часто прописують при ангінах. Як правильно розвести фурацилін для полоскання горла, і як домогтися максимального ефекту від лікування?
Інструкція
1
Фурацилин випускається в таблетках по 0.1 грама (вони зазвичай використовуються для прийому всередину) і в таблетках по 0.2 грама. З ними ми і стикаємося найчастіше. Для приготування розчину фурациліну для полоскання горла нам знадобиться 0.2 грама ліки і 100 мілілітрів гарячої кип'яченої води (в холодній воді фурацилін може і не розчинитися).
2
Щоб ліки «розійшлося» швидше, краще попередньо подрібнити таблетку. Це можна зробити, розколовши її ножем на кілька частин або розтерши столовою ложкою. Можна подрібнити фурацилін і не виймаючи з упаковки. Для цього кілька разів постукайте молотком по блістеру, а потім розірвіть його і висипте фураціліновая порошок в стакан.
3
Залийте фурацилін гарячою водою або окропом і заважайте до тих пір, поки він остаточно не розчиниться. Перед тим, як починати полоскати горло, остудіть розчин до кімнатної температури - занадто гарячим або занадто холодним полоскання бути не повинно.
4
фураціліновая полоскання треба робити чотири-п'ять разів на день, тривалість процедури близько трьох хвилин. Щоб ефект від лікування ангіни був максимальним, перед застосуванням фурациліну необхідно очистити слизові оболонки. Це можна зробити, прополоскавши горло розчином звичайної питної соди (чайна ложка на склянку теплої кип'яченої води). Можна додати в фураціліновая розчин три-чотири краплі спиртової настойки календули - це зробить лікування дієвим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9C6GsvwpCA4
Корисна порада
Розчин фурациліну не належить до числа швидкопсувних. Якщо після полоскання у вас залишився розчин - ви можете зберігати залишки в темному і прохолодному місці (наприклад, холодильнику) до десяти днів.