Як зробити класний макіяж.

Багато чоловіків думають, що жіноча природна краса без прикрас дуже сексуальна. Але це абсолютно не означає, що жіночому підлозі відмовлятися від макіяжу потрібно повністю. Справа в тому, що якщо косметика підібрана грамотно, в правильній колірній гамі і накладена без надмірностей, то це тільки допоможе чоловікові швидше помітити всі жіночі гідності.
Вам знадобиться
  • Набір жіночої косметики, гарне дзеркало і, звичайно ж, час і терпіння.
Інструкція
1
Професійний макіяж наносять таким чином: видаляється бруд і виділення шкіри за допомогою ватного тампона, для цього можна використовувати спеціальне молочко.
2
Нанесіть денний крем «плямами», потім розповсюдьте його по обличчю погладжують рухами, не змивайте.
3
загасити маскуючою олівцем червоні плями, прищі і т.д. Потім розповсюдьте тональний крем по обличчю, починаючи від центру, поступово переходячи на інші ділянки.
4
Нанесіть круглої пензлем зверху вниз по масажних лініях пудру. На пудру нанесіть сухі рум'яна.
5
Обведіть повіки олівцем до складок, горизонтально.Подкручивающими рухами нанесіть туш.
6
Нанесіть пензликом губну помаду, від куточків до центру рота. Проведіть обведення контуру олівцем. Промокніть губи серветкою і нанесіть другий шар.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що тони темні звужують, віддаляють і навіть поглиблюють, в той час, як світлі, навпаки, наближають і розширюють. З їх допомогою можна коректувати і моделювати риси обличчя. Використовуйте фарби на один відтінок світліше на крилах носа і навколо очей, ніж на інших ділянках. Накладайте рум'яна на найбільш виступаючі місця при усмішці. Не наносіть туш на нижні вії.
Корисна порада
Використовуйте в природному макіяжі тільки натуральні кольори, такі як рожевий, бежевий і т.д. вони дозволять підкреслити вашу природну красу і приховати недоліки. Намагайтеся підібрати макіяж під зачіску.