Як розвинути в собі рішучість. рішучість Як розвинути.

Дивно, як часом сама елементарна проблема, начебто вибору одягу для співбесіди на роботу, може вивести людину з рівноваги і змусити сумніватися в своїх можливостях. Позбутися від даного недоліку можна одним способом - розвинути в собі рішучість.
Інструкція
1
Кожна людина повинна не тільки вміти приймати самостійні рішення, він також повинен нести відповідальність за їх прийняття. Адже найчастіше люди не можуть на щось зважитися лише тому, що сумніваються в тому, чи правильний вибір вони зробили. Вони завжди чекають, що хтось допоможе їм, підштовхне до вірного рішення або просто схвалить їх дії. Коли такого помічника не чиниться поруч, вони губляться і не знають, що їм робити.
2
Виховувати рішучість в людині необхідно з раннього дитинства, даючи дітям можливість вирішувати дрібні проблеми самостійно. Це дозволить їм ще тоді звикнути до думки, що відповідальність за прийняті рішення лягати на їх плечі, і тоді в дорослому житті їх це буде не так сильно лякати. Що ж робити тим, хто вступив у самостійне життя без цього багажу?
3
Як можна частіше приймайте самостійні рішення. Не чекайте, що хтось допоможе, схвалить ваш вибір. Просто повірте в свої сили.
4
Самостійно вибирайте методи, якими буде досягнута мета. Не варто просити про допомогу, тим самим перекладаючи частину відповідальності на інших.
5
Щоб розвинути в собі рішучість, спочатку ставте перед собою не сильно складні завдання. Адже всім відомо: ніщо так не піднімає дух і впевненість в собі , як успіх прийнятих раніше рішень.
6
При необхідності вирішити задачу, добре обдумайте і визначте всі можливі рішення. Вивчивши їх все, виберіть оптимальне для вас і обґрунтуйте, чому обрали саме цей варіант. Це дуже важливий крок, тому що це є доказом вашої правоти. Не думайте про те, що подумають про це інші, робіть як вважаєте за потрібне.
7
Займайтеся спортом, це не тільки допоможе вам перебувати в хорошій фізичній формі, але також дозволить підвищити вашу рішучість за рахунок подолання невеликих перешкод під час занятій.Только рішучі люди можуть домогтися успіху в житті. Ті ж, хто так і не навчилися приймати самостійні рішення, так і проживуть життя у вічних сумнівах і коливаннях. Сумнів або дія? Вибір за вами!