Як реанімувати картридж.

Вам вимагає надрукувати документ, і раптом ваш принтер відмовляється працювати - видає бліду печатку та смуги по всій сторінці. У такій ситуації ви можете бути впевнені, що картриджу необхідна свіжа порція тонера. Для того щоб заправити картридж, не обов'язково його нести в спеціалізовану компанію, ви можете це зробити своїми силами.
Вам знадобиться
  • Для того щоб заправити картридж новим тонером, вам буде потрібен порошок відповідної марки, пензлик або щітка і ще вам знадобляться господарські рукавички.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що вашому картриджу точно потрібна нова заправка. Вийміть картридж із принтера і кілька разів з силою струсіть його. Потім вставте назад у принтер і спробуйте надрукувати одну сторінку. Якщо все в порядку - друкуйте далі. Якщо друк також залишається блідою, картриджу і правда потрібна нова заправка. Приступимо.
2
Вийміть картридж із принтера. Уважно на нього подивіться, вивчіть його структуру. Картридж, як правило, складається з двох частин. Частини між собою з'єднані або спеціальними засувками, або спеціальними фіксаторами.
3
Акуратно роз'єднаєте ці дві частини і спокійно витрусіть відпрацьований порошок.
4
Після цього щіточкою або пензликом вичистіть з картриджа залишився спраглі тонер. Для того щоб це вийшло добре і якісно, вам буде потрібно зняти світлочутливий барабан. Барабан знайти легко - він буде рожевого або блакитного кольору.
5
Потім акуратно засипте новий порошок в картридж.
6
Після цього ви можете зібрати картридж в зворотному порядку і поставити його в принтер. Завдання успішно вирішена, картридж реанімовано, можна починати роботу.
7
Якщо ваш картридж відноситься до типів НР С3903А, НР 92274А або Е16 його здебільшого не роз'єднуються: новий тонер засипається в видиме поперечний отвір і акуратно розподіляється по всій довжині.
Корисна порада
Кімната, в якій ви міняєте тонер, повинна добре проветріваться.Марка тонера обов'язково повинна відповідати марці вашого принтера. Універсального тонера не існує.