Як розвивати ліву півкулю мозку. Як розвинути ліва півкуля у дитини.

Півкулі мозку відповідають за різні функції: ліве півкуля відповідає за логіку, а права відповідає за креативність та інтуїцію. Праве півкуля відповідає за функціонування лівого боку тіла, а ліве, відповідно, за праву сторону. У разі, якщо ви хочете розвивати ліве півкуля, тобто логічне мислення, вам варто звернути увагу на ряд рекомендацій для розвитку лівої півкулі.
Інструкція
1
Перш за все, пам'ятайте про те, що фізичний розвиток будь-якої сторони тіла має зворотний зв'язок з розвитком півкулі. Таким чином, чим більше ви розвиваєте праву сторону тіла, будь то силове навантаження або навантаження на витривалість, ліве півкуля розвивається швидше.
2
Використовуйте логічні задачі. Для того щоб розвинути логічне мислення, потрібно вивчити логічні алгоритми, за якими йтимуть ваші думки. Вирішуйте логічні задачі і постійно вправляйтеся в логічному мисленні для того, щоб розвинути його.
3
Вирішуйте математичні задачі. Математика - наука, вивчення якої неможливо без розвиненого лівої півкулі, тому чим більше ви вирішуєте складних задач, тим швидше розвивається ваше ліве півкуля.
4
розгадувати кросворди. При розгадуванні кросвордів найчастіше ми діємо НЕ інтуїтивно, а аналітично, тому ліве півкуля виявляється задіяно в більшій мірі, ніж праве.
5
У випадку, якщо ви - лівша, намагайтеся якомога більше речей робити саме правою рукою. Вчіться писати і робити якомога більше, використовуючи праву сторону тіла.
Корисна порада
Найціннішим є гармонійний розвиток обох півкуль, тому намагайтеся не зупинятися на розвитку однієї півкулі, а розвивати обидва рівномірно.