Як встановити музику на гудки. встановити музику на гудок в мобільному телефоні.

Щоб вашим друзям і знайомим не довелося нудьгувати в очікуванні, поки ви знімете трубку, підключіть послугу під назвою "Гудок", "Привіт" або "Заміни гудок" (у кожного оператора послуга має свою назву). Замість стандартного гудка можна встановити улюблену мелодію, супер-хіт або просто жартівливе повідомлення.
Інструкція
1
Оператор "Мегафон" надає безліч типів послуги "Заміни гудок". Наприклад, "Музичний канал". Активувавши дану опцію, ви зможете вибрати різні композиції і зробити з них набір в єдиному стилі. Список обраних мелодій буде постійно оновлюватися, тому навряд чи набридне вам. Підключити "Музичний канал" можна, набравши на своєму мобільному телефоні номер 0770, а потім натиснувши цифру 5 на клавіатурі. Крім того, активувати "Музичні канали" можна по смс (надішліть повідомлення з кодом каналу на номер 0770). До речі, номер будь-якого цікавить вас каналу можна дізнатися на офіційному сайті оператора. Для відключення послуги необхідно набрати 0770 на клавіатурі телефону, а потім натиснути клавішу 2; також є можливість зайти на сайт і зробити відключення в особистому кабінеті. Крім послуги "Музичний канал" є і "Копіювання однією кнопкою" (наприклад, якщо вам сподобалась мелодія, яка лунає на іншому мобільному телефоні, просто наберіть на ньому "*" в той час, поки ця мелодія звучить).
2
"МТС" надає послугу під назвою «GOOD'OK». Вона підключається декількома способами. Можна подзвонити за номером 0550, * 111 * 28 #, 9505, або скористатися "Інтернет-помічником". Відключення відбувається також через "Інтернет-помічник" або дзвінком на номер * 111 * 29 #. Дану послугу ви можете підключити один раз і користуватися до того моменту, поки не захочете відключити. Активація "Гудка" коштує 50 рублів 30 копійок; відключення проводиться безкоштовно.
3
Замінити обридлі гудки на вподобану мелодію у оператора зв'язку "Білайн" можна за допомогою послуги "Привіт". Для підключення наберіть безкоштовний номер 0770. Підключення є безкоштовним, а от абонентська плата становить 1,5 рубля щодня (для передплатної системи розрахунків) і 45 рублів щомісяця (для постоплатной системи). Щоб відключити опцію "Привіт", просто наберіть номер 0674090770 і слідуйте голосовим інструкціям.