Як перевірити стартер знятий.

Після капітального ремонту двигуна на нього монтується все навісне обладнання, в тому числі і стартер , який бажано перевірити на працездатність перед установкою. Тому що колінвал відремонтованого мотора прокрутити набагато важче, ніж до ремонту. І не виключена ймовірність того, що стартер може не впоратися з покладеним на нього завданням по запуску двигуна.
Вам знадобиться
  • - слюсарні лещата,
  • - акумуляторна батарея,
  • - два відрізки електрокабелю по 2 м. З клемами на кінцях.
Інструкція
1
На першому етапі перевіряється сам стартер , який надійно затискається в лещатах. За умови, що верстак виготовлений з металу, і кабель, що йде від мінусової клеми акумулятора, приєднаний до нього в будь-якому зручному місці.
2
Потім подається напруга від клеми "+" акумуляторної батареї на вільну клему стартер а, розташовану в задній кришці втягує реле. Далі за допомогою невеликого відрізка дроти з'єднується клемма включення втягує реле з силовим кабелем, підключеного до "плюса" акумулятору. В цей момент повинен спрацювати втягуючий механізм, який переміщує провідну шестерню стартер а в робоче положення. Одночасно з цим, соленоїд втягує реле замикає контакти включення стартер а, ротор якого починає обертатися.
3
Необхідно відзначити, що включення стартер а відбувається блискавично. І щоб простежити за роботою механізму щодо виведення "Бендикс" в положення, при якому відбувається зачеплення з маховиком, потрібно неодноразовий повтор вищеперелічених дій, під час яких відстежується переміщення ведучої шестірні і момент включення стартер а. А він повинен включатися тільки після того, як "Бендикс" повністю висунеться.
4
Якщо ротор стартер а починає обертатися раніше того моменту, коли ведуча шестерня досягає кінцевої точки свого робочого стану або не включається зовсім, то стартер піддається відновлювального ремонту.
Для комфортного та дистанційного запуску двигуна автомобіля застосовується стартер. Тому його працездатність повинна завжди знаходитися на оптимальному рівні. При найменшому зауваженні в роботі пристрою його слід перевірити. Кращий спосіб - на стенді.
Інструкція
1
Встановіть стартер на стенді. Проведіть перевірку його електричних і механічних характеристик. При цьому враховуйте, що приєднувальні дроти від джерела струму до амперметра і контактному болту тягового реле повинні бути перетином від 16 кв. мм. Стартер підключіть до повністю зарядженій АКБ. Температура при тестуванні повинна складати (25 ± 5) градусів. Щітки повинні бути добре прітерти до колектора.
2
Перевірте працездатність пристрою. Встановіть напруга джерела струму 12 В, в ланцюг між «+» АКБ і клемою "50" стартера поставте вимикач. Замикаючи його, виробляєте чотири включення стартера з різними умовами гальмування: 2-2,4; 5,5-6,6; 9-10,8 і 11,5-12,5 Нм. Тривалість кожного включення стартера не повинна перевищувати 5 секунд, проміжок між ними від 5 секунд. Якщо робота стартера супроводжується ненормальним шумом або не обертається зубчастий вінець, то його слід розібрати і перевірити деталі.
3
Випробуйте стартер в режимі повного гальмування. Для цього повністю зафіксуйте нерухомо зубчастий вінець стенду, включите стартер і заміряйте силу струму, гальмівний момент і напруга, які повинні бути значення не вище 500 А, не менше 14 Нм і не перевищувати 6,5 В. Тривалість процесу включення не повинна перевищувати 5 секунд . В тому випадку, коли гальмівний момент нижче необхідного показника, а сила струму вище, то причиною може бути замикання обмоток на «масу» або межвитковое замикання в обмотці якоря і статора. Якщо гальмівний момент і сила струму нижче стандартних величин, то це може бути викликано забрудненням та окисленням колектора, зниження пружності пружин щіток або сильний знос останніх, сильний знос щіток, зависання в щеткодержателях або ослаблення кріплення висновків обмотки статора, подгорание або окислення контактних болтів тягового реле стартера.
4
Перевірте тягового реле. Для цього встановіть між шестірнею і обмежувальним кільцем прокладку товщиною 12,8 мм. Підключіть реле. Сила споживаного струму однообмоточного реле складати повинна не більше 23 А. Перевірте напруга включення у двохобмотувальні реле. Воно повинно складати не більше 9 В. Якщо воно вище, значить несправне реле або привід.