Як перевірити скручений пробіг чи ні. Як дізнатися скручувався пробіг чи ні.

За статистикою приблизно в 50% продаються на вторинному ринку автомобілів пробіг не відповідає дійсному. Дані спідометра попросту скручують. І не зупиняє навіть те, що спідометри стали електронними та будь-яке втручання в їх показання може негативно відбитися на всій інформаційній системі автомобіля.
Інструкція
1
Якщо у вас є підозри на те, що дані пробіг а на приладовій дошці автомобіля не відповідають реальним, зверніть увагу на положення цифр. Вони повинні бути рівними і розташовуватися по прямій лінії, а не стрибати вгору і вниз. Це актуально, якщо спідометр механічний.
2
Зверніть увагу на прилад при русі автомобіля. Якщо цифри спідометра перекручуються нерівномірно, то це теж ознака нереального пробіг а автомашини.
3
Подивіться на кермо. Виходячи з практики, шкіряне кермо має потертості приблизно через 130 000 кілометрів пробіг а, пластиковий починає стиратися трохи раніше. Так що, якщо вам показують автомашину, на спідометрі якої всього 80000 кілометрів пробіг а, а кермо весь протертий, то можна сміливо припустити, що дані спідометра були скручені.
4
Крім того, зверніть увагу на накладки педалей, які, як правило, стираються теж при великому пробіг е, і чим більше пробіг , тим сильніше вони стерті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YmJDWiDJWcQ
Корисна порада
Довести те, що дані спідометра скручені, без технічного втручання практично неможливо. Але якщо ви помітили сукупність перерахованих вище факторів, то краще не ризикувати і відмовитися від покупки такого автомобіля.