Як розвести багаття без сірників.

Вогонь - це вирішальний фактор вашого виживання практично в будь-якій місцевості. Він зігріє вас, висушить одяг, допоможе приготувати їжу і очистити воду, скип'ятивши її. Існує величезна кількість способів видобутку вогню, що не залежать від природних умов. Для того щоб розвести багаття без допомоги сірників , ви можете скористатися наступними методами.
Інструкція
1
Перед тим як запалити вогонь без допомоги сірників , підготуйте сухі легкозаймисті матеріали. Укрийте їх від дощу або вітру. Хорошими речовинами для розведення багаття можуть бути клаптики одягу, гниль, мотузка, пальмове листя, стружки або тирса, ворсинки рослин, пташине пір'я. Щоб зберегти їх на майбутнє, покладіть трохи в водостійкий пакет.
2
Сонце і лінза. Опукла лінза, об'єктив фотоапарата, бінокль, дзеркало - все це може бути використано для фокусування сонячних променів на певній точці.
3
Кремень і кресало - це найшвидший і надійний спосіб запалити сухий матеріал. Замість кременю ви можете скористатися твердим шматком каменю або відповідною стороною сірникової коробки. Тримайте кремінь поруч з трутом, а потім вдарте їм про лезо ножа або який-небудь інший брусок сталі. Ударяйте таким чином, щоб кресані іскри падали в цент трута. Коли піде дим, злегка подмімо на нього. Також в труть можна додати будь-яке паливо.
4
Порох.Прінціп розведення вогню той же, що і в попередньому способі. Тільки іскру потрібно направити на порох (отриманий, наприклад, з патрона), який був посипаний на підпал.
5
Лук і бурав.Сделайте невеликої пружний лук, як тятиви можна використовувати шнурок, мотузку або ремінь. Використовуйте його, щоб крутити сухе дерево в невеликому отворі, зробленому в іншому блоці дерева. В результаті ви повинні отримати чорну пил, з якої з часом з'явиться іскра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v7Nq19maNV8