Як повернути панель "пуск".

Під впливом шкідливих програм, установки некоректного програмного забезпечення і просто від збою в системі Windows можуть відбуватися неполадки, від яких зникають ярлики робочого столу, і вся панель «Пуск ». В цьому випадку необхідно виконати описані надалі дії.
Інструкція
1
Натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete одночасно. З'явитися «Диспетчер завдань Windows».
2
Переходимо на вкладку «Додатки». Натискаємо внизу кнопку «Нова задача ...». У вікні необхідно написати наступне: Explorer.exe. Натискаємо «Ок». Чекаємо близько хвилини.
3
Якщо після цього панель «Пуск» так і не з'явилася, то це означає, що ваш комп'ютер інфікований вірусом. Щоб повернути комп'ютер під своє управління, знову натискаємо в диспетчері завдань кнопку «Нова задача ...» і пишемо там команду: msconfig. Натискаємо «Ок».
4
Відкриється вікно налаштування системи. Переходимо на вкладку «Автозавантаження», і видаляємо звідти всі підозрілі програми. Натискаємо «Ок». Після цього діалогове вікно запропонує перезавантажитися, що нам і потрібно зробити.
5
Якщо після перезавантаження так і не вдалося повернути панель «Пуск», то, швидше за все, саме ядро Explorer зруйновано, і потрібно його заміна або повна переустановка системи Windows.
Корисна порада
Після перезавантаження перше, що вам необхідно зробити, це знайти і видалити вірус за допомогою антивірусної програми. Для цього в антивірусній програмі запустите повну перевірку з лікуванням або видаленням без підтвердження. В іншому випадку проблема рано чи пізно повториться.