Як запустити веб-камеру.

В останні роки програма Skype стала дуже популярною. Що й казати, це дуже зручна і вигідна у фінансовому відношенні програма, що дозволяє людям дзвонити по всьому світу. Одне з її безперечних переваг у тому, що вона дозволяє не тільки чути, але і бачити співрозмовника. У тому випадку, якщо ви тільки налаштовуєте свою веб камеру, і хочете підключити відеозв'язок в Skype декілька порад вам будуть корисні.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібний доступ в інтернет і найпростіша веб-камера.
Інструкція
1
Купіть веб- камеру, підключіть її до свого комп'ютера. У комплекті з веб-камерою завжди йдуть драйвера, їх встановіть на свій ПК. Якщо раптом драйверів в комплекті не виявилося, скачайте їх з мережі. Тільки попередньо переконайтеся, що ці драйвера підходять до вашої веб-камері.
2
Після того як ви встановили веб- камеру переконайтеся в тому що Skype її «побачив». Для цього зайдіть в меню "Інструменти" клікніть по опції "Налаштування", а потім перейдіть в підменю "Налаштування відео". Обов'язково перевірте, щоб в рядку "Включити Skype відео" стояла галочка.
3
Якщо Skype побачив веб- камеру і вона працює, то з екрану монітора на вас гляне ваше зображення в правому верхньому кутку вашого монітора. Якщо такого зображення немає - ще раз переустановите драйвера. Якщо все добре, то таке ж відеозображення буде бачити і ваш співрозмовник.
4
Відрегулюйте відеозображення на свій смак. Клікніть по опції "Налаштування веб-камери" і встановіть яскравість, контрастність, і колірну гамму. Всі ці настройки будуть відбуватися прямо на моніторі - так що вибрати самий відповідний варіант для вас буде не складно.
5
Отже, налаштування зроблені, зображення? - Клікніть по кнопці «Зберегти». Ваша веб-камера налаштована.
Зверніть увагу
Якщо ж вас не видно в кожному разі - значить, у вас недостатній канал для Skype, змініть тарифний план.
Корисна порада
Якщо під час розмови є звук, але немає зображення - клікніть кнопку «Почати відео трансляцію».
  •  Якщо ви набували ноутбук з уже встановленою операційною системою та програмами для роботи, швидше за все в ньому вже є кошти, щоб включити вбудовану веб-камеру. Зайдіть через «Панель управління» в «Диспетчер пристроїв». У переліку встановленого обладнання знайдіть вашу веб-камеру. Зайшовши в властивості, запам'ятайте її модель.
  •  В меню «Пуск» в встановлених програмах пошукайте файли, в назві яких міститься модель вашої веб-камери або англійські слова camera та скорочене cam. Якщо знайти такі програми вдалося, швидше за все, саме вони допоможуть вам включити вбудовану веб-камеру. Спробуйте запустити їх. Залежно від конфігурації та дизайну ноутбука поруч з камерою може загорітися діод, який свідчить про те, що вона включена і працює. При виключенні веб-камери діод згасне одночасно з нею.
  •  Якщо у вашому ноутбуці не знайшлося попередньо встановлених програм, або ви встановлюєте на нього всю систему «з нуля», скористайтеся програмами сторонніх розробників, щоб включити вбудовану веб-камеру. Скачайте і встановіть, наприклад, невелику безкоштовну утиліту Broadcaster StudioPRO. Крім безпосереднього включення вбудованої веб-камери, дана програма допоможе вам захопити і зберегти в файл будь потокове відео, яке відтворюється на екрані або потрапляє в об'єктив камери, а також здійснювати власні відео-трансляції.