Як розплачуватися кредитними картами.

Кредитною карткою можна сплатити покупку через спеціальний пристрій, зване POS-терміналом, або форму оплати на інтернет-сайті. Це зручно, оскільки позбавляє від необхідності носити з собою готівку, особливо великі суми, а при оплаті через інтернет - здійснювати покупки, але відходячи від комп'ютера. Оплатити ряд послуг по карті можна також за допомогою банкомату.
Вам знадобиться
  • - кредитна карта;
  • - паспорт (не у всіх випадках);
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Якщо торгова точка оснащена пристроєм прийому оплати по картам, на вході в неї, і безпосередньо на касах при їх наявності зазвичай є логотипи систем пластикових карт, які прінімаются.В деяких випадках продавця треба попередити про бажання заплатити картою, але частіше досить просто запропонувати її до оплати замість налічних.Іногда покупця можуть попросити пред'явити паспорт або інший документ з фотографіей.После твори оплати чек роздруковується у двох примірниках. За правилами, в обох повинні розписатися і покупець, і касир. На практиці в своєму примірнику чека покупець зазвичай розписується лише в тому, який залишається в торговій точці.
2
При платежі через інтернет після команди на перехід до оплати потрібно ввести у відповідні поля номер карти, ім'я і прізвище власника (в точності, як вони написані на лицьовій стороні картки) і термін закінчення її дії (місяць і рік) і код на її зворотному боці (останні три цифри під полем для підпису) .Банк, що випустив карту, може запросити додатковий ідентифікатор для вашої безпеки. Наприклад, одноразовий пароль, відправлений по смс на номер власника.
3
Через банкомат можна оплатити послуги операторів стільникового зв'язку, інтернет-провайдерів і деякі інші. Для цього потрібно вставити карту в банкомат, ввести ПІН-код, вибрати опцію оплати послуг (або платежів), рід послуг, які бажаєте оплатити і провайдера із запропонованого списку. Потім ввести свій ідентифікатор (номер телефону, договору або інший), ввести суму оплати і дати команду на платіж.