Як розплатитися по кредитах.

Ситуації бувають різні, і кожен, навіть самий грамотно продуманий план може бути перекинутий непередбаченими обставинами. Наприклад, законослухняний позичальник може раптом серйозно захворіти або навіть позбутися роботи, і йому предстоітстолкнуться з неабиякими проблемами при погашенні кредиту. Що можна зробити в такій ситуації?
Інструкція
1
Для початку, не потрібно панікувати, в відчай посипати голову попелом або починати сушити сухарі. Краще об'єктивно оціните свою ситуацію і плани виходу із ситуації. Перекредитування - бігти в інший банк за новим кредитом і влізти в ще одні борги для того, щоб покрити старі - це не найкращий варіант. Також не варто впадати в крайнощі і рятуватися від кредиторів в лісах, освоюючи екстремальне виживання в тайзі. Більш розсудлива варіант - звернутися в свій банк і спробувати разом вирішити проблему. Адже якщо міркувати логічно, банк (з одного боку) зацікавлений в тому, щоб позичальник цілком розплатився за кредитом, і (з іншого боку) зайві судові розгляди йому не потрібні.
2
Що може запропонувати банк в якості виходу з ситуації, що склалася? Варіант 1. Надати відстрочку виплат по кредиту, надавши вам можливість протягом деякого часу відновити свою платежеспособность.Вариант 2. Продовження терміну кредитування шляхом зміни графіка щомісячних платежів, при цьому зменшивши цим їх велічіну.Варіант 3. Конвертація кредиту в іншу валюту з метою зменшення розміру платежів.
3
Зі свого боку, ви, як позичальник, також повинні докласти всіх зусиль до вирішення проблеми. Якщо ваше фінансове становище погіршилося внаслідок хвороби, надайте банку всі необхідні довідки, які це підтвердять. Якщо вас звільнили, то постарайтеся влаштуватися на нову роботу, навіть якщо на ній менше платять або посада нижче попередньої - хоча б тимчасово, поки не погасите кредит. Поки ви будете підшукувати більш підходящий для себе варіант роботи, ви зможете впоратися з поточними платежами.
4
Якщо ви брали кредит на купівлю нової квартири, її можна здати в оренду або ж продати. Природно, останній варіант небажаний, особливо в умовах економічної ситуації в нашій країні, але в крайній ситуації це може виявитися єдиним виходом. Яке б рішення зі сформованої ситуації ви не вибрали, головне - не затягувати її, сподіваючись "на авось", а приступати до вирішення проблеми відразу. Але перш, все як слід обдумайте і зважте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z01GYeK1qIg