Як прищипувати азалію.

Азалія - красивоквітучий квітка сімейства вересових. Період рясного цвітіння з грудня по квітень. Азалія дуже примхливий квітка, що вимагає великої уваги, гарного догляду. Якщо прикласти багато зусиль, то вона вас віддячить чудовими по своїй красі квітами.
Інструкція
1
Азалія дуже любить сонце. Сонячне світло повинен бути розсіяним, під прямими променями азалія гине. Найкраще місце для горщика з азалій - це вікно, що виходить на південно-західну сторону.
2
В квартирі влітку ідеальна температура повинна бути +20 градусів, а взимку - +13 градусів. Дуже жаркий і сухе повітря не переносить.
3
Доглядаючи за азалій, не допускайте пересихання землі. Слідкуйте, щоб грунт завжди була трохи зволожена. Ідеальний час для поливу - це ранній ранок. Коли азалія почне цвісти, полив повинен бути рясним. Чергуйте полив - поверхневий і піддонний. Воду в піддоні тримаєте години дві, потім її злийте. Не забувайте обприскувати. Коли обприскувати, закривайте рукою бутони і квіти.
4
Молоду азалію потрібно пересаджувати щороку. Пересаджуйте її після того, коли вона відцвіте. Кореневий кому трохи розпушіть, якщо він занадто великий, то подрежьте. Пересаджену азалію поставте в найбільш тінисте, тепле місце. Приблизно через 30 днів азалія повинна добре вкоренитися і дати нові пагони.
5
Щоб азалія була акуратною і красивою, необхідно робити прищипивание новим паросткам. Прищипування роблять в травні. Чим частіше будете робити це, тим пишніше стане кущ азалії.
6
Для цього у молодого втечі на висоті 10 см отстрігіте або відірвіть верхівку. Потім, коли виростуть нові бічні пагони довжиною 3 см, знову Прищепа їх.
7
Влітку азалію можна поставити на балконі або висадити на відкритий грунт на добре освітлене місце, але не під прямі сонячні промені.
8
Взимку краще поливати азалію в піддон. Частіше зволожуйте повітря в кімнаті.
Зверніть увагу
Пріщіпивая, не видаляйте квіткові бруньки.
Корисна порада
Купуйте азалію з яскраво-зеленим листям, з безліччю бутонів.
Азалія - квітуча рослина з роду рододендронів. Інтенсивність росту і цвітіння азалій, а також висота куща рослини визначаються умовами їх вирощування. Азалії вимагають помірного поливу і яскравого сонячного світла.
Інструкція
1
Влітку азалію слід обприскувати водою і поливати більш рясно. Бутони квітів утворюються на кінцях однорічних пагонів, коли вони здорові, короткі, товсті і мають темно-зелене листя. Такі пагони виростають тільки при яскравому освітленні рослини і низькою зимовою температури приміщення 12-16оС.
2
Крону у цих квітів підрізають по-різному. Все залежить від сорту азалії. Деякі сорти краще ростуть після хорошої підрізування крони після завершення цвітіння, а інші слід підрізати обережно і незначно.
3
Під час цвітіння азалії вищипуйте паростки, що з'явилися біля бутонів. Коли квітка почне засихати, його слід відщипнути. В цей період подрежьте крону рослини, щоб сформувати її красиву форму.
4
Якщо ваше рослина не схильне до утворення довгих гілок, формуйте його крону, лише прищипуючи зростаючі пагони. Так ви видалите тільки саму верхівку втечі. Слабкі пагони краще видалити повністю, обрізавши їх біля самої основи.
5
Щоб азалія мала красиву форму крони під час цвітіння, постійно спостерігайте за її ростом і робіть обрізку. Зауважте, як рослина відновлюється після цього і закладає бутони. Якщо ваша азалія росла, обрізайте її більше, якщо вона має короткі пагони, обходитесь тільки прищипкою.
6
Іноді азалії добре цвітуть і без особливої підрізування. Це зазвичай буває, коли дотримуються умови зимівлі рослини і його відпочинку перед цвітінням - невисока температура, хороше освітлення, достатня вологість повітря, помірний полив і хороший ріст рослини в літній час.
7
У азалій зазвичай на місці квіток після їх засихання прокидаються вегетативні нирки. З цих двох або трьох нирок розвиваються нові пагони. Якщо проростають відразу всі бруньки, то один з пагонів може помітно відставати в рості. Такий слабкий паросток можна видалити або прищипнуть його верхівку на самому початку росту.
8
Карликові види азалій можна не наражати обрізці та Прищипування, якщо не з'являться які-небудь пагони-рекордсмени, які вирвуться вперед у своєму зростанні і порушать форму крони рослини. Вчасно пріщіпніте таким «вискочка» верхню брунечку, і вони перестануть випереджати своїх родичів. Ваша азалія знову стане ідеальною.