Як отримати майстер спорту. Як зробити посвідчення майстра спорту.

Серед спортивних досягнень, крім кубків і медалей, є дуже почесні нагороди - звання або розряди, найбільш шановане з яких - майстер спорту. Щоб стати майстер ом спорту, доведеться добре попрацювати, адже це звання - визнання професіоналізму спортсмена.
Інструкція
1
В видах спорту, які включаються в програму Олімпійських ігор, щоб стати майстер ом спорту, необхідно домогтися одного з трьох призових місць на іграх або встановити світовий рекорд (як варіант - 2 європейських рекорду). Крім того, звання присуджується також за перемогу на чемпіонаті світу. Також найближчим часом вперше звання даватимуть тим, хто набрав необхідну кількість балів за спеціальною кваліфікаційної таблиці. Те ж саме буде і з заслуженими тренерами, як уточнює одна відома газета.
2
В видах спорту, не представлених на Олімпійських іграх, звання буде присуджуватися за результатами виступу в офіційному змаганні, передбаченому нормами. Також розглядатиметься кількість перемог над суперниками в державних турнірах. В видах спорту, де є виконання кількісних нормативів, теж можуть присвоюватися бали за таблицею.
3
Після того, як ви отримаєте необхідну таблицю і довідки від координаторів турніру, де ви виконали дану норму, ви повинні йти в місцевий спорткомітет і заповнити Подання. Спорткомітет пересилає Представлення та інші документи в Міністерство спорту Росії. Міністерство перевіряє і реєструє їх, а потім відправляє Подання до відповідної асоціацію, де вже, власне, вам і присвоюється звання. Пізніше документи знову передають в Міністерство, де присвоєння звання оформляється наказом. Посвідчення і значок відправляють в ваш спорткомітет, який офіційно вручить їх вам.
Зверніть увагу
Це звання можуть отримувати не лише спортсмени, але, також і тренери. Присуджується звання майстра спорту в різних видах спорту по-різному, і обов'язково підтверджується 1 раз в 2 роки.