Як почистити тельбухи. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Страви з тельбуха є родзинкою кухонь багатьох народів світу. Але для того щоб отримати смачне, апетитно пахне блюдо, необхідно правильно почистити тельбухи і підготувати її до приготування.
Вам знадобиться
    • Требуха,
    • Гострий ніж,
    • Слабкий розчин оцту або марганцівки,
    • Куховарська сіль,
    • Вода.
Інструкція
1
Зробіть ножем поздовжній розріз на Требухів. Звільніть тельбухи від залишків їжі (це потрібно робити, якщо ви використовуєте тельбухи щойно забитої тварини). Якщо ви купили тельбухи на ринку або в магазині, то цей крок за вас вже зроблено.
2
Виверніть тельбухи внутрішньою стороною назовні і очистіть від внутрішньої плівки (слизової оболонки шлунка). Робота ця важка, копітка. Запасіться терпінням! Весь жир з тельбуха теж потрібно зрізати, для приготування їжі не використовувати.
3
Замочите підготовлену тельбухи в слабкому розчині оцту (2-3%) або в світло-рожевому розчині марганцівки на 2-3 години. Це допоможе вам видалити специфічний запах тельбуха і зробить ваше блюдо ароматні.
4
Натріть тельбухи кухонною сіллю і залиште на 30 хвилин. Гарненько промийте. Тепер тельбух повністю готова до приготування. Страви з неї займуть гідне місце на вашому столі і будуть по-достоїнству оцінені вашими близькими.
Зверніть увагу
Після кожної дії тельбухи необхідно промивати у великій кількості проточної води.
Корисна порада
Опустіть тельбухи в гарячу воду на 5-10 хвилин перед очищенням. Це зробить процес очищення легше.