Як дізнатися назву квітів.

Початківці садівники і квітникарі часто стикаються з проблемою: квітка виріс, а як називається - ніхто не знає, відповідно, не відомо, як за рослиною доглядати, з чим поєднувати, та й, власне , у що воно перетвориться через пару-трійку місяців. Обговоримо деякі способи з'ясування назв квітів.
Інструкція
1
Відшукайте подібний квітка по виду в мережі інтернет і прочитайте, як він називається.
2
Відкрийте енциклопедію квітів і знайдіть цікавить вас рослина.
3
Запитайте про назву квітки у квіткарів або друзів, які захоплюються вирощуванням рослин.
4
Сфотографуйте вподобаний квітка і продемонструйте фото продавцю або консультанту квіткового магазину, поцікавившись, як він називається.
5
Викладіть фотографію квітки на форумі квітникарів в розділі «назва квітів», задавши питання, що цікавлять про нього. Для цього необхідно буде зареєструватися, задати питання і почекати відповіді на нього.
6
Відкрийте каталог квітів і по картинці знайдіть відповідний вашому виду квітка, після чого прочитайте його назва.
7
Зверніться за допомогою до фахівців в області флористики, якщо такі є у вашому місті, або задайте своє питання через відповідний сайт.
Корисна порада
Пам'ятайте, найпродуктивніше шукати назву вподобаного рослини, продемонструвавши своє фото або знайшовши фото рослини в інтернеті, так як за словесним описом може виникнути багато питань до вас і, можливо, правильної відповіді ви не дочекаєтеся, адже багато рослин так схожі між собою, а назви у них абсолютно різні.