Як поліпшити своє житло.

Кожному з нас з раннього дитинства мріється жити у великому будинку з квітником або, навпаки, в квартирі з видом на красивий пейзаж. У будь-якому випадку ці мрії про власний затишному будинку. Але, на жаль, не всі наші мрії стають реальністю. Якщо ваш будинок або квартира не зовсім те, про що ви мріяли, не турбуйтеся. Ми підкажемо вам, як поліпшити своє житло .
Інструкція
1
Косметичний ремонт. Якщо грошей не вистачає на капітальний ремонт, замініть його косметичним. Косметичний ремонт додасть свіжий вигляд вашому житлу. Видаліть зі стін пожовклі шпалери. Отштукатурьте стіни і покрийте їх світлою фарбою, яка освітлить вашу квартиру. Обклейте двері світлої самоклеющейся папером в тон стінам. Покрийте підлогу і стелі гармонує світлої фарбою. Повісьте нові фіранки або штори. Зробіть перестановку меблів. Придбайте нові покривала або обтягніть стільці і м'які меблі новою оббивкою.
2
Капітальний ремонт. Якщо дозволяють кошти, зробіть капітальний ремонт в квартирі. Повністю змініть дизайн інтер'єру. Якщо у вас були пофарбовані стелі, стіни і підлогу, не повертайтеся знову до цього. Постеліть паркет або ламінат, зробіть навісні стелі з вмонтованими світильниками, наклейте шпалери на стіни. Змініть колірну палітру будинку. Придбайте предмети інтер'єру, що підкреслюють нову атмосферу вашої квартири.
3
Новий погляд. Позбавтеся від мотлоху. Приберіть з дому всі старі і непотрібні речі. Чи не збираєте їх у комірчині. Вони не створюють затишок. Розберіть комору кімнату і переобладнайте її для чогось іншого. Звільніть простір, щоб ваша квартира здавалася більше і просторіше. Придбайте нові предмети інтер'єру замість старих. Чи не захаращувати квартиру всім непотрібним. Нехай буде більше вільного місця, більше світла, більше нових ідей.