Як прилаштувати лоджію.

Якщо ви вирішили прилаштувати лоджію до вашій квартирі, то для початку вам доведеться побігати по різних інстанціях, щоб отримати дозвіл на перепланування. Справа ця, безсумнівно, нелегка, оскільки у представників відповідних органів буде своя думка про ваш проект, про матеріали, які вибираються для роботи. Як наслідок, проект вашої прибудови може бути і не узаконений.
Інструкція
1
Узгодьте перепланування з сусідами, отримаєте їх дозвіл, а також знайдіть грамотних фахівців, обов'язково з ліцензією, які складуть для вас проект, що відповідає всім необхідним правилам і нормам.
2
Також пам'ятайте, що прибудову на першому поверсі слід виконувати на окремому фундаменті, глибина його закладення не повинна перевищувати глибину промерзання грунту. Не можна встановлювати фундамент на насипних грунтах, для цього вам доведеться з'ясувати геологічні особливості даного грунту.
3
Крім цього не варто забувати і про структуру гідроізоляційного шару, який не допустить проникнення ґрунтових вод до стін прибудови. Перекриття прибудови (яке одночасно буде служити і підлогою лоджії) зазвичай виконують стандартними залізобетонними плитами. Стіни кладуться з цегли, їх товщина становитиме 25 см. Бічні стіни викладаються на всю висоту, а передня частина балкона оставляется під скління.
4
Покрівля може бути виконана з використанням двох-трьох шарів руберойду. Для того щоб забезпечити хороший стік води з покрівлі, робіть нахил у напрямку до зовнішньої сторони лоджії. Далі встановлюєте у віконному отворі вікно з балконними дверима для виходу на лоджію . Тут можуть виникнути деякі труднощі, тому що в багатьох квартирах під підвіконням встановлена опалювальна система, яка може заважати встановленню балконних дверей.
5
Якщо ви вирішили перемістити опалювальний радіатор, то для цього вам необхідно дозвіл відповідної експлуатуючої організації. Також радимо вам не займатися цим самостійно, а довірити роботу фахівцям. Після виконання робіт по установці вікна і балконних дверей можна приступати до процесу скління.
Відмінний спосіб збільшити кількість житлових квадратних метрів - зробити каркасну прибудову до будинку. Цей варіант прибудови до будинку має чимало плюсів: таке будівництво недорого, часу на нього йде не багато, атак як споруда досить легка, то вона не дає усадку і не вимагає пристрою потужного фундаменту.
Інструкція
1
Каркасна технологія передбачає два варіанти: панельний і рамковий. Каркасно-панельний варіант - це прибудова з готових панелей. В них вже є отвори для вікон і дверей. Все, що потрібно зробити будівельникам - це зібрати панелі, скріпити їх. Це не складніше, ніж зібрати конструктор. Найголовніше - щоб підстава повністю збігалося з розмірами панелей. Каркасно-рамкова технологія використовується при будівництві складних конструкцій. При ній всі елементи будинку збирають і підганяють вже на самому будівельному ділянці.
2
Яким би таку будову не здалося легким, воно володіє хорошими теплоізоляційними якостями. Низька теплопровідність каркасних стін дозволяє приміщенню швидко прогріватися і тримати тепло. Це актуально для дачних будинків, які можуть довго стояти неопалюваними, але якщо ви приїдете і затопите, то приміщення швидко прогріється.
3
Процес будівництва каркасної прибудови до будинку наступний. Спочатку монтується несучий каркас з бруса або металу. Саме він прийме на себе функції несучих конструкцій. В каркас входять несучі стійки, перемички, балки і обв'язка. Цей каркас обшивають листовим матеріалом, а потім утеплюють в декілька шарів, щоб поліпшити теплоізолюючі властивості. Потім слід зовнішня обробка і внутрішня. Обробку краще робити з тих же матеріалів, якими оброблений будинок, до якого прилаштовується нове приміщення, щоб не допустити стилістичної та архітектурної дисгармонії.