Як допомогти розсмоктатися уколу. грілка після уколів.

Синяк, шишка від уколу - часта реакція на ін'єкцію. Причини тому різні - застарілі шприци, недостатня глибина введення ліків (в жировому шарі воно просто не може розсмоктатися) та інші. У більшості випадків з припухлістю можна впоратися підручними засобами. Однак, якщо всі запропоновані методики не працюють - слід звернутися до лікаря.
Інструкція
1
ГрелкаСразу ж після уколу прикладіть на місце ін'єкції помірно-гарячу грілку. Це допоможе швидше розсмоктатися лікам.
2
Капустяний лістЗалейте капустяний лист окропом, залиште на дві хвилини. Потім злегка розімніть листочок виделкою і прикладіть до місця, де утворилася шишка.
3
Йодна сеткаЙод допомагає впоратися із запаленням. На місце уколу і навколо нього накладіть часту йодну сітку. Відновлюйте її доти, поки шишка НЕ розсмокчеться.
4
КомпрессХорошо допомагає компрес із суміші меду, борошна і яйця, узятих в пропорції 1: 1. Змішайте інгредієнти і накладіть на місце ущільнення від уколу.
5
Медичні средстваКомпресс з димексидом - відмінний протизапальний засіб. Змішайте препарат з кип'яченою водою (1: 4), змочіть тканину розчином і накладіть компрес на утворилася шішку.Чтоби допомогти розсмоктатися ущільненню після уколу - змащуйте його маззю Траумель С, згідно інструкції. Препарат є гомеопатіческім.Еслі утворився синяк - допоможуть гелі та мазі, що містять активну речовину гепарин, рутозид.
Зверніть увагу
Якщо у вас після уколу з'явилися симптоми запального процесу (нудота, підвищена температура та інші), а місце ін'єкції болить, гаряче на дотик - зверніться до лікаря.