Як підняти штучно температуру тіла. Як підняти температуру тіла людини.

Температура тіла людини - показник, за яким визначається його здоров'я: при захворюваннях вона підвищується. Однак підняти температуру людини можна не тільки захворівши, але і за допомогою певних методів, суттю яких є реакція людського організму або на речовини, які людина приймає, або на зміну температури навколишнього середовища.
Вам знадобиться
  • - цукор кусковий
  • - йод
  • - олівець
  • - цибулина
  • - ніж
Інструкція
1
Для того, щоб підняти температуру тіла за допомогою фізичних вправ, спробуйте позайматися вправами в теплому одязі, або ж відразу після вправ в неї одягнутися. Іншим способом підйому температури є довге знаходження в лазні або гарячій ванні. В цьому випадку температура тіла людини підвищується природним шляхом, в якості реакції на зміну температури повітря.
2
Швидко підняти температуру тіла допоможе йод. Капніть чотири-п'ять крапель йоду на шматочок нерафінованої цукру і проковтнете, ретельно розжувавши. Також, можна розчинити десять-п'ятнадцять крапель йоду в склянці з холодною водою і випити, попередньо сильно підсолодивши воду.
3
Візьміть простий олівець з грифелем підвищеної твердості.Очістіте грифель від дерева і гарненько потовчіть. Розмішайте порошок в склянці води і випийте залпом.
Корисна порада
Одним з незвичайних методів підвищення температури - розрізати цибулину і помістити її на десять-п'ятнадцять хвилин під пахви кожної руки.