Як розвинути дихальну систему.

Розвиток дихальної системи має вирішальне значення для людини. Від цього прямо залежить наша витривалість і здатність протягом довгого часу витримувати високі навантаження. Для того, щоб розвинути дихальну систему , досить дотримуватися декількох рекомендацій, які дають відчутний результат лише при систематичному виконанні.
Інструкція
1
Основною проблемою, що заважає доброму розвитку дихальної системи, є малорухливий спосіб життя. Відповідно, необхідно якомога більше рухатися, займатися рухливими видами спорту - аеробікою, бігом, футболом, баскетболом. Запишіться в тренажерний зал або на курси аеробіки і ретельно дотримуйтесь рекомендацій інструктора.
2
Біг по утрам є однією зі складових розвитку дихальної системи і загальної витривалості. Бігайте вранці, попередньо влаштувавши собі невелику розминку - віджимання або опрацювання преса.
3
У випадку, якщо у вас немає часу вранці, можете вечорами використовувати наступне нескладна вправа: швидкісний підйом по сходових прольотах багатоповерхівок. Піднімайтеся в швидкому темпі, але стежте, щоб ви не перенапружувалися.
4
Плавання також сприяє розвитку дихальної системи. Купіть абонемент у басейн і плавайте по два-три рази на тиждень. Бажано, щоб ви поєднували класичні методи плавання та пірнання на глибину, таким чином ви надасте максимальний вплив на розвиток дихальної системи.
Корисна порада
Ведіть здоровий спосіб життя - куріння і алкоголь, навіть у малих дозах, пагубні для дихальної системи.
Дихання грає найважливішу роль в здоров'ї людини. Воно важливе не тільки для професійних спортсменів, а й для всіх, хто хоче відчувати себе відмінно. Є кілька простих дій, які допоможуть розвинути дихання абсолютно кожному.
Вам знадобиться
  • - Спортивна форма;
  • - спортзал;
  • - лижі.
Інструкція
1
Бігайте підтюпцем вранці. Біг - це основа здорового способу життя і будь-якого виду спорту. Для розвитку дихання він просто необхідний! Якщо ви вже займаєтеся яким-небудь спортом, то для вас це буде додатковий розвиток для легких. Ну а якщо ви тільки починаєте займатися собою, то 15 хвилин в день легкого бігу стануть початком роботи над собою. Не варто бігати занадто багато, щоб відкрити «друге дихання», оскільки це вже буде перевантаження для організму. Бігайте в міру, т.е так, щоб отримувати від процесу задоволення.
2
Запишіться в секцію бойових мистецтв. Немає більш продуктивного способу розвитку органів дихання, ніж активні заняття боксом, карате або іншими єдиноборствами. Тут вже зовсім інше навантаження на легені. Вона більш серйозна, ніж при бігу, оскільки ви не встигаєте швидко відновлювати дихання. При бігу ж ви може дихати рівномірно. Після пари місяців занять в будь-якій секції, ви відчуєте, наскільки сильно розвинулася ваша витривалість!
3
Грайте в командні види спорту. Футбол, баскетбол, хокей та інші ігри допомагають не тільки отримувати задоволення від процесу, а й живити легені киснем. Ви зможете розвинути дихання абсолютно непомітно для себе за кілька місяців ігор з м'ячем. Беріть участь в даних змаганнях пару раз в тиждень і скоро ви відчуєте відмінний ефект.
4
Бігайте на лижах взимку. Один з найскладніших циклічних видів спорту - лижні гонки. Якщо ви будете проїжджати хоча б 3-5 км через день, то ви зарядите свої легені величезним кількість кисню. Ніщо практично не може зрівнятися з цим видом аеробного навантаження для розвитку дихання. Катайтеся спочатку для задоволення, поступово збільшуючи кілометраж проїзду. Ви будете вражені своїми успіхами!
5
Виконуйте щодня вправи з йоги. Крім різних видів спорту, включите ще й йогу в ваш щоденний режим. Тут дуже важлива постійність навантаження. Виконуйте наступну вправу щоранку. Сядьте на підлогу і схрестіть ноги. Руки покладіть на коліна. Спину тримайте прямо, закрийте очі. Зробіть декілька глибоких вдихів і видихів животом. Потім зробіть так, щоб вони були різкими і переривчастими. Подихайте так протягом однієї хвилини. Ця вправа дозволить вам розвинути черевний подих.