Як розмовляти з продавцем.

В супермаркетах, магазинах, незалежно від того, що пропонується в них, завжди можуть виникнути питання, пов'язані із запропонованим асортиментом. Від того, наскільки грамотно ви будете розмовляти з продавцем , залежить, яка кількість і якість інформації буде отримано про пропонований товар або пропоновану послугу.
Інструкція
1
Принцип 1.Грамотно поставлене запитання. Завжди треба розуміти, що конкретне питання на увазі під собою конкретні відповідь. Але для того щоб мати можливість задати подібне питання, може знадобитися вивчити хоча б основи інформації про пропонований товар або послугу. Це дозволить не лише самому правильно орієнтуватися в пропонованому асортименті, але і, в разі необхідності, дозволить продавцеві більш грамотно відповісти на поставлені йому запитання.
2
Принцип 2.Вежлівость. Якщо розмовляти з продавцем ввічливо, не як з прислугою, а як з рівним людиною, то продавець буде ставитися до покупця з повагою і розумінням, а, в разі чого, зможе підібрати з асортименту товарів або послуг саме те , що вам потрібно.