Як розмовляти з покупцем. Як правильно спілкуватися з покупцем.

Покупець є наріжним каменем будь-якого бізнесу, будь-якого підприємства, будь-якої спроби створити ефективну схему ведення бізнесу. Гроші, які є кров'ю для організму будь-якого підприємства, з'являються саме завдяки покупцеві, споживачеві товарів і послуг. Тому треба знати, як правильно розмовляти з покупцем .
Інструкція
1
Правило 1.Нельзя бути настирливим. Якщо пропонувати покупцеві свої товари та послуги занадто агресивно, то він може подумати, що підприємство хоче нав'язати йому цей товар або послугу. З іншого боку, якщо розмовляти з споживачем про пропонований товар занадто мляво, то він може порахувати, що у підприємства і без нього повно клієнтів, і воно не особливо й зацікавлене в ньому. Тому в спілкуванні з покупцем варто дотримати баланс. Якщо все було зроблено вірно, то покупець буде впевнений у тому, що організація налаштована дружелюбно до всіх новим клієнтам.
2
Правило 2.Наличие культури мовлення. Чітка, впевнена дикція, грамотно поставлена мова дадуть зрозуміти покупцеві, що продавець впевнений в тому товарі, який він пропонує. Тому і покупець в підсумку теж зможе заразитися нею.
3
Правило 3.Активні позиція розмови. Якщо потенційний клієнт починає говорити, не можна його перебивати. Його потрібно уважно вислухати, а тільки лише потім, запам'ятавши деякі моменти зі сказаного їм, реагувати на сказане. При цьому треба обов'язково враховувати правило 2. Розмовляючи з клієнтом, треба дати зрозуміти йому, як дана послуга чи даний товар може бути корисний для нього. Тут можна привести власний приклад споживача, або розповісти реальний випадок з життя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IWdgDWBYP7g