Як роздавати листівки.

Будь-яка людина хоче заробляти більше. Старші школярі і студенти особливо відчувають брак вільних грошових коштів. Для них часом ідеальним варіантом стає підробіток кур'єром або роздавальником рекламного матеріалу (промоутером).
Інструкція
1
Для того щоб стати промоутером, потрібно звернутися в рекламне агентство, що спеціалізується на подібних акціях, і залишити свої координати. Не зайве почитати газети з оголошеннями або інтернет-видання. Чим більше інформації про себе ви запропонуєте, тим більше замовників захочуть працювати з вами, адже спілкуватися з відкритими і чесними людьми подвійно приємно.
2
Зазвичай фірма-замовник чітко продумує розстановку своїх працівників так, щоб охопити максимальну кількість проходять повз людей. Якщо ж вам запропонували вибрати місце самостійно, уважно придивіться до людському потоку. Де проходить найбільша кількість потенційних клієнтів, в який час робота може принести найкращий результат. Надалі ці навички дозволять вам безпомилково вибирати вигідні точки і навіть піднятися по службі до супервайзера (перевіряючого).
3
Виходячи на роботу, намагайтеся виглядати охайно: чиста взуття, зручне вільна одяг. Ви повинні будете спілкуватися з людьми, а значить робити сприятливе враження. Якщо ваша робота передбачає носіння форми, продумайте свій одяг так, щоб вам не було ні жарко, ні холодно. Намагайтеся не брати з собою сумку з особистими речами, адже вам просто нікуди буде її подіти, а носити в руці з листівками ще й торбинку незручно.
4
Пропонуючи людині листівку, дивіться йому в очі і посміхайтеся. Намагайтеся поводитися дружелюбно навіть тоді, коли вам відмовляють і хамлять. Не нав'язуйте свою продукцію тому, хто явно негативно налаштований. Обмежте свої розмови по телефону під час роботи, не відволікайтеся від основного заняття. Відкладіть на потім і жування жуйки, це непристойно. Не стійте з нудьгуючим виглядом, виявляйте цікавість до своєї роботи, а не просто відбувати термін.
5
Не стійте весь час на одному місці. Розгортайтеся, ходите взад-вперед, намагаючись охопити якомога більшу площу. Постарайтеся не загороджувати продавців, якщо йдеться про роздачу матеріалу в торговому центрі або близько відкритих рядів. Ніколи не викидайте листівки і намагайтеся підбирати ті, які упустили проходять повз люди. Пам'ятайте - всі роботи хороші!
Будь товар потребує хорошої рекламі, а тільки що з'явився особливо. Як зробити, щоб новий бренд став популярним і впізнаваним, і попит на нього збільшувався з кожним днем?
Інструкція
1
Розробіть особливий іміджевий стиль оформлення товар а, придумайте привабливий унікальний слоган, який точно, ємко і коротко охарактеризує властивості продукту з найкращих сторін.
2
Опублікуйте рекламні оголошення про продаж вашого товар а в найбільш популярних газетах і журналах. Детальніше розпишіть всі достоїнства продукту, поясніть, чим він вигідно відрізняється від іншої подібної продукції.
3
Замовте в друкарні листівки і буклети з рекламою нового товар а. Їх можна роздавати на вулицях міста, в різних закладах, діяльність яких по своєму роду близька до вашого продукту. Наприклад, якщо ви просуваєте новий косметичний бренд, залишайте свої листівки в салонах краси, можна попросити фахівців салону допомогти вам; навчіть їх конкретним рекламним слоганам, наприклад: «Є чудовий косметичний засіб, що складається тільки з натуральних компонентів, призначене для догляду за шкірою саме вашого типу ...» і т.п.
4
Влаштовуйте відкриті презентації, ярмарки, продаж товар а на яких можна супроводжувати з безкоштовними консультаціями і роздачею рекламних листівок та буклетів.
5
Розсилайте безкоштовні зразки нового товар а фірмам, зацікавленим в його придбанні.
6
Використовуйте рухому рекламу (рекламні звернення, вміщені на зовнішній стороні і всередині транспортних засобів).
7
Користуйтеся різними розтяжками, плакатами, бегущими рядками, встановленими в місцях великих скупчень людей: на вокзалах, зупинках і т.п.
8
Застосовуйте аудіо-візуальні засоби реклами, такі як: телебачення, радіо і т.д.
9
Створіть рекламу нового товар а в інтернеті, відкрийте сайт, на якому можна розписати всі достоїнства вашої продукції, представити її фотографії.
10
Організовуйте різноманітні маркетингові акції, включають знижки на товар (сезонні, для пенсіонерів тощо), оголошуйте цікаві конкурси для покупців.