Як розрахувати площу стін. розрахувати площу стін будинку.

Ремонт - гарна справа. Результи радують: нові підлоги, стелі, шпалери ... Тільки є одне маленьке «але» ... Якщо робиш його сам, то ремонт перетворюється на муку: правильно вибрати колір, підібрати шпалери, купити потрібну кількість матеріалу. Щоб не витрачати зайві гроші на фарбу, шпалери і тп, необхідно вміти правильно розраховувати площа оброблюваної поверхні.
Вам знадобиться
  • Вимірювальна стрічка
Інструкція
1
Розрахувати площа стін в одній кімнаті дуже просто.Общую площа потрібно скласти з площі всіх (як правило) чотирьох стін ок, вони всі однакові, але деякі обладнані вікнами, дверима і подібними конструкціями. S = S1 + S2 + S3 + S4.
2
Щоб знайти площа одній стін и, слід помножити висоту стін ки на її довжину. Якщо на ній нічого немає, то це буде перша площа S1. Точно також розраховується площа трьох інших стін S2, S3, S4. А площа тих стін, де є, наприклад, вікно, обчислюється так: вимірюється ширина і довжина вікна, множаться один на одного, виходить площа вікна , з площі цілої стін и віднімається площа вікна, це і буде площа тій стін и, де вмонтовано вікно, двері і т.п.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zBj5fnRKvr0