Як зробити жука з паперу.

Об'ємні іграшки з паперу не мають функціональної цінності і служать виключно в декоративних цілях. У той же час людина, захоплений мистецтвом складати фігурки з паперу , розвиває просторове мислення і отримує задоволення просто від процесу творчості. Виготовлення жука з паперу теж принесе вам декілька приємних хвилин.
Інструкція
1
Позначте кути квадратного аркуша буквами А, Б, В, Г. А і В знаходяться по діагоналі. Накресліть три лінії: від А до В, від А до середини відрізка БВ і від А до середини відрізка ВГ. Загніть кути по крайніх лініях, щоб вони зійшлися на відрізку АВ.
2
Тепер загніть кути з іншого боку, щоб вийшов рівносторонній ромб. Зробіть на стику зігнутих частин складку-зигзаг і підігніть куточки.
3
Зігніть тупі кути назад (від себе), а потім відігніть і гострий, розташований праворуч.
4
Складіть конструкцію навпіл по лінії АВ. Виверніть назовні вгору носик, що залишився від гострого кута зліва. Розріжте або рівно розірвіть носик уздовж.
5
Розкрийте конструкцію. У вас вийшов жук з паперу .
Зверніть увагу
Техніку виготовлення цього жука не можна називати орігамі, так як орігамі виключає надрізи і надриви аркуша паперу. Ви ж можете, в піку техніці, приклеїти оченята та інші деталі до жука.