Як розвинути силу рук. розвинути дихання.

Сильні, накачані руки - чи не першорядна мета відвідувачів тренажерного залу. Для того, щоб грамотно прокачати руки , необхідно ідеальне дотримання техніки, інакше навантаження, яка має йти на них, розподілиться по іншим м'язам тіла. Основні групи м'язів, над якими необхідно працювати під час прокачування рук - це біцепс, трицепс, плечі і передпліччя.
Інструкція
1
Для роботи над біцепсом бажано використовувати EZ штангу і фіналізувати опрацювання кожного біцепса окремо гантелями. Спочатку працюйте над згинанням рук в положенні стоячи, можете злегка розгойдувати корпус, після чого переходите до згинань рук зі штангою на лаві Скотта. Після цього опрацьовуйте кожну руку окремо гантелями і на лаві Скотта.
2
Опрацьовуючи трицепс, пам'ятайте, що його необхідно тренувати до повної відмови - щоб ви не могли виконати жодного повноцінного підходу. Почніть з розгинання рук з EZ штангою з-за голови в положенні лежачи, після чого робіть розгинання з гантелей в кожній руці. Потім приступайте до розгинання рук вниз на тренажері з блоком. Під час усіх цих вправ ваша спина повинна залишатися прямій, не розгойдуйтеся. Якщо ви не можете виконати вправа не рухаючись, візьміть меншу вагу.
3
Працюйте над плечима і передпліччями. Для прокачування перших використовуйте підйоми гантелей в сторони і перед собою, а також підйом штанги з-за голови сидячи. Виконуйте ці вправи по десять повторів, до того моменту, поки не зможете здійснювати їх повноцінно. Для прокачування передпліч вам достатньо всі вправи робити в бавовняних рукавичках, але ви також можете виконувати підйом штанги на біцепс зворотним хватом, вщерть.
Корисна порада
Найкращим варіантом буде розбити опрацювання рук на два тренування: в одну ви качаєте трицепс і передпліччя, в другу рабоать над біцепсом і плечима.