Як проколювати ніс будинку. Як проколоти ніс самостійно.

В даний час пірсинг залишається популярним серед молоді. Якщо розібратися, пірсинг до нас прийшов уже давно. Проколювання різних частин тіла велося ще за багато тисячоліть до часу наших днів. В Індії у жінок проколоті ніс завжди свідчив про те, що жінка перебуває у шлюбі. У Росії ж вид красивого личка з проколоті ніс ом одразу наштовхує на порівняння володаря такого личка з бідними африканцями.
Інструкція
1
Якщо людина досить рішучий і його ні скільки не страшить можли ніс ть споглядати на своєму обличчі замість акуратного ніс ика лілову картоплину, то йому можна спокійно приступати до проколювання ніс а будинку. Найпростіше самостійно зробити прокол ніздрі. Для даної процедури краще всього вибрати час року попрохладнее, коли пилу буде набагато менше, і підвищене потовиділення не зможе перешкодити процесу загоєння. Перш за все, необхідно придбати весь необхідний матеріал. Запастися стерильними хірургічними рукавичками та стерильною ватою. Для майбутнього процесу проколювання можна скористатися голкою від звичайної капельніци.Она є досить гострою і йде разом з пластиковою трубочкою. Необхідно підібрати діаметр під товщину пірса. Крім того знадобиться близько 100 мл спирту. Краще обійтися без анестезії. Для даної мети зазвичай застосовують засоби, які використовують в стоматології: в ампулах - лідокаїн 5% або в аерозолі - лідокаїн 10%. Але самому собі самостійно робити укол в обличчя дуже небезпечно і проблематично, крім цього на такі препарати може з'явитися алергія і згодом набряк. Тому краще все таки мить потерпіти. Слід подумати і про подальший догляді за пірсингом, потрібно обов'язково запастися розчинами мірамістину або хлоргексидину. Це кращі з антисептиків для догляду за пірсингом. Також підійдуть саліциловий або борний спирт, настоянка календули.
2
Тепер можна перейти до самого процесу. Обраний пірс потрібно помістити в невелику ємність зі спиртом. Приготувати і продезінфікувати голку. Надіти рукавички, вставити тампон в ту ніздрю, яку збираєтеся проколоти, добре, з натиском, обробити її спиртом, вивернути ніздрю, сильним і різким рухом проколоти її. При цьому слід голку витягти, а трубочка залишити в отворі. Потім вставити трубочку в один кінець пірсу і витягнути її, при цьому пірс повинен як би всмоктатися і встати на місце. Зовні необхідно обробити місце проколу спиртом.
3
Дуже важливо якийсь час не чіпати і не рухати місце проколу. Поки не сформується канал і ранка не заживе, прикраса не слід змінювати. Місце проколу обробляти двічі на день спеціальним дезінфікуючим розчином (мірамістином).
Пірсинг носа сьогодні став найбільш популярним видом пірсингу. Найчастіше проколюють ніс з бажання виділитися, заради прикраси. Існує кілька видів пірсингу носа - можна проколоти перегородку, ніздрі, перенісся, але на першій позиції за популярністю у дівчат сьогодні стоїть пірсинг крила носа, найімовірніше, через простоту виконання. Для прикраси в прокол вставляють камінчик або металева кулька, колечко, гвоздик або мікролабрет. Прокол досить швидко гоїться - від двох до чотирьох тижнів, але лише за умови ретельного догляду за ним.

Звичайно, оптимальний варіант - зробити пірсинг в спеціалізованому салоні. Але при великому бажанні можна провести цю процедуру і самостійно. Ризик не дуже великий, оскільки на крилах носа кровоносних судин дуже мало.1. Заздалегідь приготуйте все, що необхідно для проколювання - спирт чи іншій антисептик, вату, рукавички, голку для проколювання і само украшеніе.2. В якості голки найкраще використовувати систему, яка за діаметром збігається з сережкой.3. Перед початком процедури обробіть рукавички, голку, сережки і місце проколу антісептіком.4. Загорніть ніздрю якомога більше, щоб застібка згодом опинилася всередині, уздовж стінки носа.5. Піднесіть голку до внутрішньої сторони ніздрі і швидко зробіть прокол.6. Вставте прикраса в катетер, а потім обережно витягніть катетер.7. Ретельно промийте місце проколу і перевірте, щоб застібка була прикручена, як положено.8. Після цього прокол потрібно два рази на день обробляти антісептіком.Пірсінг носа навіть з медичної точки зору нескладний, однак від ймовірних ускладнень не застрахований ніхто, навіть якщо проколюють ніс в косметичному салоні. Кожна людина володіє анатомічними особливостями, і існують протипоказання, при яких краще не варто робити пірсинг. Не рекомендується робити пірсинг під час вагітності, при схильності до келоїдних рубців, при будь-яких захворюваннях, що впливають на згортання крові, наприклад, при цукровому діабеті, гепатиті, лейкозі. Також пірсинг протипоказаний тим, у кого є алергія на метали, правда, в цьому випадку можна вибрати прикраси з титану або золота високої проби. Небажано робити пірсинг людям, що страждають бронхіальною астмою, вродженими захворюваннями нирок і серця, шкірними захворюваннями і гайморитом.