Як змінити контрастність.

Безсумнівним плюсом використання комп'ютерів для перегляду фільмів і телебачення є можливість максимально гнучких налаштувань якості зображення і звуку. Змінити контрастність картинки можна кількома способами, які залежать від умов перегляду.
Інструкція
1
Щоб змінити контрастність в статичному зображенні (фотографії, картинці) скористайтеся функціями програм-переглядачів. Традиційні програми, встановлені в Windows за замовчуванням, не володіють потрібним функціоналом. Але й використовувати професійні редактори для настройки контрастності також немає необхідності. Цілком підійдуть відомі рішення: ACDSee, FastStone Image, IrfanView та інші програми подібного роду. Відкривши зображення будь-який з цих програм, зайдіть в опції і знайдіть там відповідний параметр. Так, щоб змінити контрастність картинки в програмі IrfanView, зайдіть в меню Image в пункт Color corrections. У вікні налаштувань пересуньте бігунок параметра Contrast до отримання потрібного результату. Натисніть ОК для зміни вихідного зображення і при необхідності перезберегти його новим файлом.
2
Змінити контрастність зображення можна і при перегляді фільмів і серіалів. Для цього вивчите настройки основного плеєра, яким ви користуєтеся. Знайдіть параметри налаштування виводу зображення. Змінити контрастність досить просто, якщо ви користуєтеся VLC-player. Зайдіть в меню «Інструменти» в пункт Extended Settings. У новому вікні перейдіть на вкладку «Відео ефекти» і поставте галочку в полі «Налаштування зображення». Неактивні параметри стануть доступні, і ви зможете встановити нові параметри контрастності.
3
Якщо ж вас не влаштовує загальна контрастність зображення на моніторі, а не якість окремих файлів, змініть контрастність в настройках відеокарти. Для цього зайдіть в параметри дисплея і натисніть кнопку «Додатково». У новому вікні перейдіть на вкладку налаштувань відеокарти від виробника. Далі - на прикладі відеокарти Intel Graphics - виберіть пункт «Графічні характеристики" - "Настройки кольору». Ви побачите вже знайомий по попереднім крокам повзунок налаштувань контрастності. Встановіть його в нове положення і натисніть на «ОК».