Як перевірити агентство нерухомості.

В даний час при здійсненні угоди купівлі-продажу нерухомості все більше людей довіряють здійснення угоди агентствам нерухомості . Але при роботі з ріелтерами варто завжди перевіряти агентство для того, щоб бути спокійним за чистоту угоди. Існує ряд індикаторів, на підставі яких можна відрізнити надійне агентство від ненадійного, індикаторів, на які варто звертати увагу в першу чергу.
Інструкція
1
В першу чергу, оцініть розташування агентства. Поважає себе агентство, як правило, дислокується в діловому районі міста, в спеціально відведених для оренди офісних приміщеннях, їх легко знайти за яскравим вивісках і вказівниками.
2
Зрозуміло, найкращий варіант - якщо ви обираєте агентство за рекомендацією своїх знайомих, але якщо це не так, варто звернути увагу на освітленість агентства у ЗМІ та в Інтернеті. Гарне агентство має стабільний обсяг реклами, коливання обсягу якого незначні або мінімальні. Агентство повинно мати інтернет-сайт, де можна легко знайти контактну інформацію та інформацію про послуги.
3
Зверніть увагу на стаж роботи агентства. Найбільш кращим є агентства, що працюють на ринку більше п'яти років, вибираючи компанію, яка відкрилася один-два роки тому, ви дієте на свій страх і ризик.
4
Відстежуйте рівень майстерності працівників ріелтерського агентства. Пам'ятайте про те, що в хорошій компанії працівники періодично проходять тренінги зі спілкування з клієнтом, тобто в той момент, коли ви заходите в офіс компанії, вам повинні бути надані всі умови для комфортного спілкування зі співробітником, в тому числі і для конфіденційного.
5
Зверніть увагу на сертифікати агентства. Якщо агентство піклується про свою репутацію, то воно обов'язково є членом організацій ріелтерів, приміром, ОРТ, УПН і пред'явить сертифікати про членство в цих організаціях. В цьому випадку ви можете зателефонувати в одне з цих об'єднань, де ви можете отримати характеристику цікавить вас агентства.
Зверніть увагу
Будь-яка комерційна організація так чи інакше залишає сліди в Інтернеті, використовуйте пошукову систему для того, щоб знайти цікавить вас агентство.
Угоди з нерухомістю завжди були і залишаються одним їх самих прибуткових напрямків бізнесу. Великі агентства нерухомості заробляють мільйони на своїй посередницької діяльності. З першого погляду здається, що організувати подібну фірму простіше простого. Знімаєш невеликий офіс, купуєш пару комп'ютерів та офісні меблі, наймаєш пару-трійку ріелторів -и все. Проте, насправді, все не так просто, як здається.
Інструкція
1
Відкрити агентство нерухомості , дійсно, нескладно, а от зробити так, щоб воно приносило вам дохід-це вже зовсім інше питання. Низькі витрати на організацію призводять до того, що в столичних районах, та й в провінціях, кількість ріелтерських компаній просто зашкалює. Конкуренція настільки висока, що новому агентству без імені та репутації неймовірно складно пробитися на поверхню. Наслухавшись історій про «чорних ріелторів», люди дуже недовірливо ставляться до незнайомих іменам, воліючи звертатися в агентства, перевірені часом.
2
Таким чином, на перших парах вам просто необхідно буде вкладати величезні кошти в рекламу вашого агентства нерухомості . Причому ця реклама повинна створювати відчуття високого статусу вашого бізнесу. Замість крихітних оголошень в газетах вам необхідно викуповувати цілі сторінки і великі модулі. Необхідно дати рекламу на місцевих телевізійних каналах, в інтернеті, не завадить і якісна зовнішня реклама.
3
Для організації ріелтерського агентства вам знадобиться база даних. Вона включає в себе інформацію про квартири, будинки, кімнатах, які виставлені на продаж у вашому місті. Чим ширше буде ця база, тим більше варіантів ви зможете запропонувати своїм потенційним клієнтам. Скласти її можна традиційним чином, за допомогою розклеювання оголошень на під'їздах і подачі оголошень в газетах. Можна поступити і хитріше, наприклад, викупити вже наявну базу даних в іншого агентства. Роздобути готову базу даних можна і через ріелтора, якого ви переманити до себе з іншого агентства.
4
До речі, на відбір ріелторів для вашого агентства вам необхідно буде звернути особливу увагу. Краще всього, якщо співробітник вже мав досвід продажів, зокрема, працював у сфері нерухомості . Крім того, хороший ріелтор повинен бути комунікабельним, ввічливим і безмежно терплячим. Саме від поведінки цих фахівців буде залежати імідж і репутація вашої компанії, а адже «сарафанне радіо» - це основний двигун продажів.
5
В цілому, на відкриття агентства нерухомості вам буде потрібно непоганий початковий капітал. Що стосується доходів, то їх ви отримуєте з комісійних по зроблених операціях. Зазвичай розмір комісійних становить 5-6%, але на перших етапах вам, можливо, доведеться знижувати розцінки, щоб залучити клієнтів.