Як поміняти відеокарту в ноутбуці. Як відключити відеокарту на ноутбуці.

Як правило, заміна відеокарти в ноутбуці відбувається з двох причин: не вистачає потужності старої відеокарти або відеокарта не працюємо зовсім. У будь-якому випадку ви можете звернутися в сервісний центр, де вам поміняють все швидко і недорого. Але якщо ви хочете самі замінити відеокарту у своєму ноутбуці , тоді вам варто прочитати цю статтю.
Інструкція
1
Для зняття відеокарти першим ділом отсоеденіте систему охолодження, яка закріплена зверху. Для цього потрібно відкрутити три гвинти, які кріплять вентилятор. Далі відключіть роз'єм живлення цього вентилятора.
2
Після цього відкрутіть вісім пружних гвинтів, які кріплять теплові подушки над процесором і відеокартою. Виконуючи цей пункт будьте дуже уважні і обережні. Існує не мала ймовірність пошкодження графічного чіпа або кристала процесора.
3
Несправність може викликати велику кількість пилу в радіаторі, який знаходиться за вентилятором. Особливо це актуально коли в будинку живуть тварини з довгою шерстю. Тому після зняття радіатора рекомендується пластини радіатора продути повітрям під тиском.
4
В останню чергу відкрутіть два гвинти, які кріплять МХМ-плату.
5
Перед тим як встановити нову відеокарту, необхідно зняти зі старої теплопровідний кожух, і встановити його відповідне місце в ноутбуці . Необхідно це зробити таким чином, щоб чіпи пам'яті збіглися з тепловими прокладками на кожусі.
6
Заберіть стару теплопроводящую пасту найретельнішим чином. Потім нанесіть тонким шаром нову. При нанесенні нового шару врахуйте, що паста повинна покривати всю поверхню рівномірно.
7
Тепер встановіть теплові трубки, також дотримуючись граничну обережність, і в зворотному порядку закрутіть гвинти і встановіть вентилятор.