Як збільшити прибуток в магазині.

Виручка в магазині залежить від трьох основних факторів: грамотного управління, активності просування і навичок продавців. Щоб збільшити прибуток, також слід проаналізувати ринкову ситуацію, скорегувати асортимент пропонованої продукції і знайти шляхи скорочення витрат.
Вам знадобиться
  • SWOT-аналіз, маркетинговий план, бізнес-план
Інструкція
1
Проведіть SWOT-аналіз, що полягає в докладному розгляді чотирьох аспектів бізнесу - сильних і слабких сторін, а також можливостей і загроз. Якщо перші два аспекти носять внутрішній характер і розкривають ситуацію в компанії, другий і третій - відносяться до зовнішнього середовища. Даний вид досліджень допомагає розібратися в причинах відсутності росту прибутку.
2
Замовте аудиторську перевірку. Аналізувати коштує як бізнес-ресурси підприємства, в тому числі економічні показники, так і штат. Аудит персоналу може полягати в перегляді штатного розкладу, зміни посадових інструкцій, фотографій робочого дня, інших аспектів, пов'язаних з персоналом. Якщо йдеться про продовольчі магазинах, зайво буде перевірка технологій виробництва напівфабрикатів та іншої продукції, що випускається для реалізації на підприємстві.
3
Передивіться бізнес-план. Якщо очікувана величина прибутку в ньому вище реальної - знайдіть невідповідність. Чому ситуація складається таким чином, ви зможете дізнатися і проаналізувавши маркетинговий план. Можливо, збільшення виручки магазину не відбувається через недостатні ресурсів, відведених на просування. Як варіанти помилок маркетингового характеру можуть розглядатися помилки з визначенням портрета цільової групи (відповідно, її споживчих переваг), зміни в загальноекономічній ситуації, невраховані зміни руху клієнтських потоків і т.д.
4
Складіть новий маркетинговий план з урахуванням знайдених помилок. В нього можуть входити три основні блоки: рекламна кампанія, піар-кампанія і акції, необхідні для просування в інтернеті. Вчинивши певні дії, ви зможете залучити більше платоспроможною аудиторією. Але підняти виручку магазина - не те ж саме, що збільшити прибуток. Щоб дохід від бізнесу став вище, треба зробити ще один важливий крок.
5
Скоротіть витрати. Сюди може відноситися корекція часу роботи торгової точки, асортименту продукції, викладки товару, а також перегляд специфікації торгового устаткування, яке споживає занадто багато електроенергії. Обов'язково зробіть моніторинг постачальників. Можливо, ви звикли працювати з одними й тими ж імпортерами, а на російському ринку давно з'явилися інші, що пропонують більш вигідні умови. Як і в будь-якому бізнесі, в торговому справі не буває дрібниць.
Зверніть увагу
Збільшення прибутку не відбуватиметься постійно. У будь-якого бізнесу є комерційний межа, після якої зростання неможливе з економічних причин.
Корисна порада
Щоб збільшити прибуток в магазині обов'язково навчайте продавців технікам презентації товару та методикам спілкування з покупцями.