Як прилаштувати фундамент. Як зробити корм для курей несучек.

Плануючи прибудову фундаменту , почати найлогічніше з креслення. Потрібно чітко розуміти розміри прибудови та її вагу. Потім потрібно розмітити креслення на місці, подивитися, як впишеться новий фундамент, і як прибудова буде поєднуватися з будовою. Не варто забувати про те, що стіна будинку стане однією зі стін майбутньої прибудови, а значить, фундамент повинен максимальної щільно прилягати до фундаменту основної будівлі.
Інструкція
1
Тепер можна поміряти зроблену розмітку, для цього поряд з натягнутим шнуром забивають кілочки, розміщуючи їх по осях стінок; до них в підсумку прибивають дошки.
2
Правильність конструкції потрібно ще кілька разів перевірити, натягуючи шнур і виміряючи розташування осей, після чого можна приступати до земляних робіт.
3
Вийнявши грунт, його краще відразу вивести з місця будівництва, щоб він не перешкоджав нормальній роботі.
4
Після цього можна зводити фундамент. Деякі до сих пір заливають самостійно приготований розчин в опалубку, однак набагато швидше і зручніше використовувати готові залізобетонні фундаментні блоки, тим більше, що для прибудови можна використовувати самі негабаритні. Головне - слідувати одному правилу: фундамент прибудови не повинен відрізнятися від основного фундаменту , а це значить, що його висота і оздоблення повинні повністю відповідати основи будинку.
5
Якщо прибудова буде використовуватися тільки в теплу пору року, то можна обійтися мінімальною гідроізоляцією, якщо ж передбачається облаштування підвального приміщення, то доведеться зайнятися не тільки більш істотною гідроізоляцією, а й усуненням протікання грунтової води. Якщо вам потрібно зовсім легка прибудова або відкрита тераса, то можна не зводити монолітний фундамент, обмежившись точковим варіантом облаштування підстави.