Як змінити системний диск.

Якщо у вашому системному блоці встановлено декілька жорстких дисків , то ви можете налаштувати дзеркальні томи. У цьому випадку інформація автоматично буде копіюватися на другий жорсткий диск, так зване дзеркало. Плюсів у такого підключення багато. Найголовніше - ваша інформація завжди буде продубльована на другому жорсткому диску. Але, як завжди є і мінуси, обсяг інформації на обох жорстких дисках буде дорівнює обсягу самого маленького жорсткого диска. Якщо вийде з ладу один жорсткий диск, то знадобляться додаткові настройки для того, щоб завантажуватися з другого диска.
Інструкція
1
Спочатку зайдіть в операційну систему під правами адміністратора. У командному рядку необхідно ввести команду regedit.
2
Знайдіть ключ HKLMSYSTEMMountedDevices і дозвольте повний доступ до цього ключа. Зайдіть в меню Безпека - Дозволи.
3
Знайдіть букву жорсткого диска, яку хочемо поміняти, в ключі HKLMSYSTEMMountedDevices. Наприклад "DosDevicesC:"
4
Тепер потрібно змінити цю бкву на будь-яку неспользуемую, наприклад "DosDevicesY:"
5
Далі знайдіть другу букву яку хочете поміняти, наприклад "DosDevicesD:" і замініть на необхідну.
6
Потім вибравши значення DosDevicesY :, замінимо його на "DosDevicesD:".
7
Тепер можна перезавантажити комп'ютер
Зверніть увагу
Перед заміною букв потрібно враховувати, де буде розташований свап файл. Це потрібно ля того, щоб система знала де він знаходиться. Інакше при перезавантаженні операційна система видасть попередження про те, що свап файл занадто малий, і повернеться в віконце, де відображається вибір користувача. Даний процес може бути нескінченним. У підсумку потрібно буде заново операційну систему. Якщо у вас немає бажання встановлювати заново всі програми, то можна буде просто перевстановити нову операційну систему поверх старої.
Корисна порада
Якщо ви не хочете міняти літери жорсткого диска, то можна просто змінить значення \ DosDevice \ [буква]. Де в якості параметра [буква], ви можете вказати будь-яку букву, яка не задіяна у вашій сістеме.Следует пам'ятати, що при зміні букви в системі працюючої без проблем, перестануть працювати програми. Їх доведеться заново встановлювати заново і перенастроювати, хоча можна замінити неправильні шляхи в редакторі реєстру.