Як розіграти сценку.

Сценка - мініатюрна театралізована постановка тривалістю від п'яти до п'ятнадцяти хвилин. В цей короткий проміжок потрібно вмістити всі частини традиційного театрального твору, від зав'язки до кульмінації та розв'язки. Більшість сценок носять комічний характер. Постановка сцен - традиційне завдання як для театральних вузів, так і для самодіяльних студентських театрів.
Інструкція
1
Напишіть сценарій. У ньому повинна бути зав'язка, в якій стикаються два конфліктуючих характеру (або більше, якщо дозволяють технічні засоби), наростання конфлікту, вирішення конфлікту в несподіваній формі. Ефективно писати сценарій колективом, який буде це ставити: люди відразу уявляють, що будуть робити і говорити.
2
Починайте текст, приберіть зайві слова. Вивчіть сценарій так, щоб дивитися в очі партнеру, а не на листок.
3
Вийдіть на сцену і почніть читати текст, одночасно виконуючи зазначені в ремарках дії. За бажанням додавайте свої, імпровізуйте. Ви повинні не грати свого персонажа, а бути ним, відчувати його почуття, слідувати його волі. Не робіть нічого, поки не відчуєте необхідність дії. Вловлювати інтонації партнера, реагуйте на його дії так, як реагуєте в житті.
4
Розвивайте конфлікт характерів не словами, а діями: жестами, рухами, кроками, маніпуляціями з предметами на сцені. Не думайте про те, чи дивиться хтось на вас з глядацького залу. Цілком поринете в конфлікт.