Як привчити кота до їди.

Зовсім маленьким кошенятам достатньо маминого молока. А коли вусаті крихти підростають, в їх раціон вже повинні входити білки, жири і вуглеводи, необхідні для повноцінного росту тварини. Як привчити кошеня до твердої їжі?
Інструкція
1
Якщо ваш домашній вихованець відмовляється від їжі, то, можливо, він просто ще дуже малий. Чи не забирайте кошенят від матері раніше 2-2,5 місяців. Саме в цьому віці малюки вже починають пробувати нову їжу, в їх раціоні з'являються різноманітні продукти.
2
В даний час проводиться достатня кількість котячих кормів, тому потреби готувати для кошеняти окремо немає. В консервах для котячого харчування збалансовані всі необхідні елементи, потрібні для росту тварини. Тому починати прикорм кошеня можна саме з консервованої їжі. Для початку додайте в таку їжу молоко, а коли кошеня распробует нові інгредієнти, їх можна давати окремо.
3
Як тільки ви помітите, що кошеня голодний (при цьому він може нявкати, висовувати язичок, заглядаючи вам в очі), віднесіть його на кухню до мисочці з їжею. Акуратно ткніте малюка носиком в їжу. Він обов'язково облізнется і распробует смак нової їжі. Якщо раптом кошеня відмовляється від консервів, запропонуйте замість рибних м'ясні або змініть марку виробника.
4
Одночасно можна потрошку давати сухий котячий корм. Для початку додайте в нього трохи молока або води. Зубки кошеня ще дуже маленькі, тому він може поки не впоратися з неразмоченнимі катишкамі наїдки.
5
Коду ваш малюк підросте, поступово переходите на корми для дорослих кішок. Не зайвим буде додати в раціон вашого вихованця вітаміни і свіжу зелень. Кішки з задоволенням їдять паростки пшениці, вівса, сої. Посадіть їх в горщику на підвіконні і давайте вашому улюбленцю в якості заслуженого ласощі.
6
Головне - пам'ятайте, що кішки - істоти досить розумні. Іноді вони відмовляються від їжі просто тому, що не голодні. Не переживайте, не годуйте кошеня насильно. Зачекайте 2-3 години. Ваш вихованець набігається, награється, зголодніє і з задоволенням з'їсть всі запропоновані делікатеси.