Як повернути чорний колір. dthyenm xthysq wdtn dtofv.

Барвники для речей, які використовуються в сучасному виробництві, часто бувають зовсім безпечними. Крім того, одяг, окрашивающая воду в чорний колір , може привести до небажаних наслідків - алергічної реакції на шкірі. А ось природні і натуральні фарби не мають цих недоліків, але на практиці застосовуються дуже рідко.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте оновити чорний колір своєї улюбленої речі - можете скористатися розчином тютюну. Для цього розведіть 20 грам тютюну в 1,5 літрах кип'яченої води. Потім, попередньо очищену, випрану і висушену річ, протріть щіткою, змоченою в отриманому розчині.
2
Цей відвар чудово підійде і для речей коричневих відтінків. Колір вийде насиченим і незвичайно м'яким.
3
Якщо в розчин тютюну опустити панчохи, то вони стануть золотистого відтінку. А для фарбування мережив в жовтий колір додайте трохи кави при полосканні.
4
Щоб повернути чорний колір розведіть в 1,5 літрах води 30 грам подрібненої шкаралупи волоського горіха. Кип'ятіть протягом 20-30 хвилин, потім процідіть. Щіткою, змоченою в цьому розчині, протріть річ.
5
Освіжити колір яскравих однотонних речей ви зможете, якщо додасте в воду туш при полосканні.
6
Щоб запобігти втратам отриманого колір а додайте в фарбувальну рідину трохи харчової солі, а при останньому полосканні - чуть-чуть оцту.
7
Якщо ж ви боїтеся самостійно фарбувати речі, то можете скористатися послугами спеціалізованих майстерень, де вам швидко і якісно відновлять чорний колір ваших речей, а головне не завдадуть їй шкоди.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що чорний колір хоч і здатний приховати недоліки вашої фігури необхідно мати в гардеробі речі та інших відтінків. Життя дуже різноманітна на незаплановані ситуації.