Як стати гонщиком. віьдіо Як стаьт кращим гонщикам в іграх.

Щоб стати гонщиком, мало мати талант - потрібно ще вміти правильно побудувати власну кар'єру.

Давайте поетапно розглянемо кроки до успіху.

  1. Перед тим, як відвести свою дитину на картодром, добре подумайте і зважте всі «за» і «проти», оскільки автоспорт може сподобатися дітям настільки, що піти звідти буде не так просто.
  2. Неважливо, де юний гонщик (менше 10-ти років) почне освоювати ази автоспорту, але як тільки він освоїться, йому знадобитися досвідчений наставник, оскільки без тренера хороший спортивний ріст просто неможливий .
  3. Батьки, що створюють для своїх дітей привільні умови (засновують власні команди, надають дитині легкі серії), насправді роблять ведмежу послугу своєму нащадкові. Коли гонщик потрапляє в професійний автоспорт, він стикається з жорстокою боротьбою і суперництвом, тому непідготовлені хлопці можуть просто зламатися. Адже вони психологічно не пристосовані до жорсткої конкуренції. Сьогодні російські картингові класи надають хороший гоночний досвід, хоча зовсім недавно за ним необхідно було їздити до Європи.
  4. Автоспорт - досить дороге заняття, тому одних тільки грошових коштів батьків може не вистачити для кар'єрного росту молодого гонщика. Потрібно шукати спонсора. Певного шляху пошуку немає, але можна випробувати досвід, вже накопичений у цій області.
  5. Кожен крок у великому спорті необхідно робити своєчасно. Ранні гучні успіхи обіцяють ранній відхід з дистанції.
  6. Щоб стати гонщиком професійним, необхідно правильно вибирати собі партнерів. Потрібно прагнути потрапити в сильну команду.
  7. Домогтися успіху в автоспорті неможливо поодинці, пілоту допомагає команда навіть на самих ранніх етапах кар'єри. Пілот же професійного рівня обзаводиться цілою командою помічників - починаючи від тренера з фізичної підготовки і закінчуючи власним агентом і прес-секретарем. Його не повинні турбувати окологоночние проблеми.
  8. Кожен гонщик мріє потрапити в провідні гоночні чемпіонати. Не відступайте на шляху до мети, по черзі робіть вищеперелічені кроки - і вас чекає успіх!